2733
2734

اونی که پایه ی سفید داره یه کشو هم داره … مرسی 🌺

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
آره منم دلم با اولی هست 😍 ولی دومی هم قشنگه ، ولی خودم ساده دوست دارم دو‌دل بودم 

فقط طرح پارکت و کاغذ دیواری خونتون هم خیلی مهمه

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍
فقط طرح پارکت و کاغذ دیواری خونتون هم خیلی مهمه

کف پارکت نیست سرامیک سفید یخی هستش ، و کابینت ها ممبران هستن ، چون خونه مال پدر همسرمه من دوست ندارم برای در و دیوار هزینه کنم هر چند همین کابینت ها رو هم خودمون عوض کردیم 🙈 

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400
کف پارکت نیست سرامیک سفید یخی هستش ، و کابینت ها ممبران هستن ، چون خونه مال پدر همسرمه من دوست ندارم ...

ممبران سفیده؟

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍
نه سفید نیست یه رنگ قهوه ای داره ، تقریبا شبیه میز اولی هستش رنگش 

پس اگر کابینتتون سفید نیست غذاخوری سفید بگیرید بیشتر نما داره

2706