2733
2734

کباب کوبیدع 

کبابی عمو سعید . تو شمال😃

کاربری دست دو نفره🤍 پس کار آگاه بازی در نیارید  .‌.اگ ریپ زدی دیدی جوابتو ندادم بدون برا شعور و فرهنگ خودم احترام قائلم و نمیخوام بخاطر تو ب خودم بی احترامی کنم و گرنه هزاررررتا جواب برا گفتن دارم نگران نباس 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ی بار تو سوریه ی کباب خوردیم که خییلی طعمش لذیذ بود انگار ی گیاه خاص یا ی روغن خاصی داشت که عالی بود ...

کبابش جنچه بود ؟ پیاز قرمز ریز هم لابلای گوشت هاش بود؟ 

کباب های خوشمزه ای دارن لبنان و سوریه .

چه سالی رفتین شما؟ 

2731
سه سیخ اگر سیخ هاش سنگین نباشه همچین زیاد هم نیست . معلومه کم غدایید.

من اصلا کباب کوبیده نمیخورم آخه. من یه نصف سیخ کباب کوبیده قشنگ دلمو میزنه همیشه اما اینو ۳ سیخ خوردم بازم میگفتم میخوام

بهترین کباب رو ۷_۸ سال پیش تو یه هتل مشهد خوردم 

جوجه کباب رو بعد سرخ کردن روش رو کامل با کباب کوبیده پوشونده بودن باز سرخش کرده بودن😋😋😋

خوشمزه ترینشم کباب قفقازی هس که کبابی بتاب تو شهرمون درست میکنم 

کوبیده ۴۰۰ گرمی با تیکه های مرغ😋😋😋

بهترین کباب رو ۷_۸ سال پیش تو یه هتل مشهد خوردم  جوجه کباب رو بعد سرخ کردن روش رو کامل با کباب ...

فکر کنم بهش می گن کباب نگین دار که لابلای تکه های  گوشت کباب کوبیده ، جوجه کباب داره. 

نه کباب نگینی مرغ رو ریز خرد میکنن روی سیخ میذارن  این کامل یه سییخ جوجه بود که زوش کوبید کشید ...

جالبه تا حالا ندیدم ، هتل مشهد، شهر مشهد خوردین؟ از ۷_۸ سال پیش نرفتید دوباره بخورید آنقدر بهتون چسبیده بوده ؟

کبابش جنچه بود ؟ پیاز قرمز ریز هم لابلای گوشت هاش بود؟  کباب های خوشمزه ای دارن لبنان و سوریه ...

سال ۸۹و۸۸ بودش

ببین گوشتش خییلی قرمز بود مثل گوساله بود

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی