2737
2739
سلام .من توی هفته 30 هستم .تا حالا 2 بار سونو دادم یکی تو هفته 13 و یکی هفته 24 که هر دو تاش دکتر گفت دختره.
اما هر کی منو میبینه میگه بچت پسره .میگن هم شکمت به پسر میخوره .هم شکل وقیافه ام که زشت نشدم و باد نکردم .به نظر شما این چیزا درسته که از روی شکم جنسیت معلوم باشه؟؟؟ .آخه دیکه نمیخوام بیخودی سونو بدم .راستی ضربان قلب چی ؟از روی اون میشه نظر داد؟برای نی نی من همیشه که دکتر میرم حول وحوش 150 هستش.که شنیدم ضربان قلب دختر اینقدره..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم هرکی میدید میگفت پسره سونو شدم دختره شکمم گرد جولو اومده الانم باورشون نمیشه علائم ها دلیل نمیشن سونو علمی تره ...
من دو قلب دارم که بیرون از سینم میطپند ❤❤خوشبختی مگه غیر اینه
به منم همه همکارانم و آشناها می گن پسره در حال که نی نی دخمله .... منم مثل شما قیافه ام تغییر نکرده فقط یک کم باد دارم که اونم می دونم برای چی هست من کلا دوران قبل از بارداری نیز وقتی می خواستم پری بشم باد می کردم

یکی تو این سایت بود که بهش گفته بودن نی نی دختره اما پسر از اب در اومده بود یادم نیست اسم اون خانمه چی بود....

ولی دو هفته به زایمانش متوجه شد

من پیش خودم گفتم بهتره به این چیزا فکر نکنم به سلامتی اش فکر کنم بهتره.....

هر چی خدا بخواد ....
2740
عزیزم جواب سونو مطمئن تره البته بعضی افراد از روی تجربیات چیزهایی میگن که درست در میاد . تازه سونو هم ممکنه اشتباه باشه دوست من تو استارالیا 3بار سونو کرد و گفتند نی نی اش پسره اما دختر شد .
عزیزم قدیمیا چون به پسر علاقه داشتن هرچی علائم خوب بود به پسر نسبت میدادن،مثل خوشگل شدن....سفید شدن...علاقه به شیرینی.....ولی سیاه شدن...زشت شدن....چاق شدن....تنبل شدن و....رو به دختر دارها

پس بدون که سندیت نداره