2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام دوست جونا خوبید ؟من که این ماه اززلجم واینکه هورمونای بدنم تنظیم بشه دارم قرص جلوگیری میخورم ازماه دیگه هم داروهام روشروع میکنم .واینکه من تا حالا سونو برای سایز فولی ندادم دکترمم نداده.چرا؟پریم منظمه ولی شاید تخمک گذاری ندارم !
دوست جونیاازتون میخوام درکناردرمانتون اگراعتقاد دارید از همین امروزآیه 31رعد روبه صورت حروف مقطعه بنویسید(ان و ل)وبه کمرتون ببندیدبه طوری که آیه سمت پهلوی راستتون باشه فقط هم برای حمام رفتن بازمیکنید.از شیخ بهاییه خیلی ها رودیدم بااین کارباردارشدن !دعای گنج العرش روهم باگلاب وزعفران 31روز بندازید گردنتون یاهمراه داشته باشید انشالله خداوند ازلطف وکرم خودش یه بچه سالم وصالح بهتون میده .من آیه روبه کمرم بستم ولی انقدرمغروربودم که من مشکلی ندارم وخودم راحت باردارمیشم دائم همراهم نبودهرازگاهی باهام بودولیچون معجزش رودیدم ومامانم به هرکس توصیه کرده درکمال ناباوری باردارشدن منم ایمان دارم وازماه دیگه این کاررومیکنم وتا باردارنشم ازخودم جداش نمیکنم .خوشحال میشم هرکس نتیجه گرفت بیاد اینجا بگه .
بچه ها ازاین که شما اومدیدومن نبودم عذرمیخوام آخه منم هرچی میومدم سرمیزدم هیچکس نبود از تاپیکم نا امید شده بودم که امروزنگهم بهش افتاد .امیدوارم دوستای خوبی برای هم باشیم .تو خوشی وغم های هم سهیم باشیم وبتونیم به هم کمک کنیم .انشالله تاپیکمون پربرکت باشه وماهی چند تا مامان داشته باشیم .
2740
2706