2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سابلیمینال نه من با دعا رنگ چشممو مشکی کردم🙄چون مامان عشقم میگف از دتترای چشم مشکی خوشم میاد منم چش ...

به اون پسر رسیدین؟؟؟

پشیمون نیستید اخه طوسی فوق العادس

یک مادر خوب😍دختر ناز من😍❤😙
2728
سابلیمینال نه من با دعا رنگ چشممو مشکی کردم🙄چون مامان عشقم میگف از دتترای چشم مشکی خوشم میاد منم چش ...

😂😂😂😂

خب سابلیمینال هم همینطوره 

مثه این میمونه ک ما هر روز ی چیو دعا کنیم 

ولی خب ما حدود هزار بار شاید بتونیم بگیم اما تو سای حدود دو میلیون بارش شاید در روز تکرار شه و سرعت عمل بره بالا

۱۴۰۰/۷/۲۵شروع ترک...
فایل صوتی هست که برا جذب خواستت گوش میدی و یه پیاماسی به این وسیله به ضمیر ناخوداگاه میفرستی

چه جالب !من به قانون جدب اعتقاد دارم .این فایل کجاس چه جوری میتونم داشته باشم 

2738

من یبارازگوگل رایگانشوواسه رفع کمشانسی گوش کردم حالم بدشدشبش کابوس دیدم سرگیجه شدیدحتی دلپیچه گرفتم تاچندروزحالم بدبود

واسه بینیشوگوش کردم واقعن توبینیم دردحس میکردم داره به طرف بالاکشیده میشه ولی ورم کردبدترشد

السلام علیک یااباعبدالله السلام علیک یاصاحب الزمان آقاازتون درخواست میکنم گاهی به نی نی سایت سری بزنیدوبرای این جمع دعاکنیدوگره اززندگی تمام نی نی سایتیابازکنید  خداروشکرتواین دنیای پرنیرنگ ماشماروداریم آقاجون مامنتظریم قدم مبارک روروی چشمای مابگذاری
من یبارازگوگل رایگانشوواسه رفع کمشانسی گوش کردم حالم بدشدشبش کابوس دیدم سرگیجه شدیدحتی دلپیچه گرفتم ...

هر سابی معتبر نیست مخصوصا داخل گوگل

البته خودم از گوگل دانلود کردم ولی مال خانم قربانی بود که تلگرام نداشتم از گوگل دانلودش کزدم

۱۴۰۰/۷/۲۵شروع ترک...
من خودم برای تغییر رنگ چشمشو پنجاه تومن خریدم ولی حوصلم نمیشد گوش کنم اصلن حالا اینو گوش بدم ببینم چ ...

چون باورش نداشتی درسته 

وقتی از ته قلبت بهش باور کنی و به اون روز فک کنی ک مثلا رنگ چشات تغییر کرده با شوق میری دنبالش

۱۴۰۰/۷/۲۵شروع ترک...
2706