2737
2734
عنوان

مامانای بچه های کلاس اولی بیاین دور هم بشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 163 بازدید | 32 پست
چه وسایلی خریدید برا دخترتون دقیقا میشه بگید

حقیقتا دستمون خیلی تنگ بوده هنوز نتونستم‌چیزی بخرم 😢😥

ولی لیست وساسلشو‌نوشتم ک انشالله فردا بخرم براش 

مداد HB که نرم و‌رون بنویسن 

پاککن

تراش 

شابلون یه نمونه معلمون عمس فرستاده گفته غیر از لون شابلون بزرگا که همه چی داره اینم بگیریم 

دفتر نقاشی 

دفتر مشق

دفتر شطرنجی 

چینه

خطچین 

جا‌مدادی 

مداد رنگی 

اگر‌حضوری باشن (ظرف غذا .بطری اب .لیوان .الکل .ماسک .شیلد)

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کادر نقاشی چیه ما که چیزی نگفتن

دور تا دور صفحه دفترشون رو‌یکم با مداد رنگی نقاشیای خوش‌رنگ‌میکشین تا اشتیاق پیدا کنن

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
2731
میگن برای آشنایی با محیط مدرسه و معلم  دانش آموزان یک ماه مدرسه میرن بعد اون آنلاین هست. خواهرم ...

بله احتیاج دارن ماهم گفتن بخریم

اندر احوالات ماناگفته هاست..خاموشم و[ غم ] دراستخوانم میگدازد.....🖤🥀
میگن برای آشنایی با محیط مدرسه و معلم  دانش آموزان یک ماه مدرسه میرن بعد اون آنلاین هست. خواهرم ...

به ما گفتن که ادارع گغته یه ماه انلاین هست 

تا ابان واکسناسیون تکمیل میشه از ابان ب بعد حضوری میشه

2738
دفترومدادتراش چوب خط چینه تابلووایت برد شابلون ماژیک وایت برد...اینا

معلم دخترم گفت تابلو‌وایت برد باعث میشه دست خطشون زشت بشه نگیرین 

انشاله میخریشون عزیزم چقدرم زیادن ولی به ما گفتن حضوری نیستن

توکل بخدا انشالله بچم امذوز خیلی گریه کرد 😢

من خودم‌ گفتم‌خضوری باشن دوتا بچه کوچیک دارم نمیرسم 

معلم دخترم گفت تابلو‌وایت برد باعث میشه دست خطشون زشت بشه نگیرین 

نمیدونم من معلمشون گفت بیارید🤷والا اونام که وایت بردنداشتن دست خطشون انچنان هم زیبانیس یه نمونش خودم🤷😂😂

اندر احوالات ماناگفته هاست..خاموشم و[ غم ] دراستخوانم میگدازد.....🖤🥀
نمیدونم من معلمشون گفت بیارید🤷والا اونام که وایت بردنداشتن دست خطشون انچنان هم زیبانیس یه نمونش خود ...

😅

2706