2737
2734
فک کنم مثل قدرت ذهن نیمه هشیاره من شنیدم چن نفر با تلقین ب خودشون رنگ چشمشون تغییر دادن  کمتر ...

از کجا بگیرم گلی والا من شانس ندارم میترسم گوش کنم خودکشی کنم😁😁😁

گــر قــیامت قــصه بـاشد، مـن کــجا بــینم تـو را... 💔🖤
اگه میشه منبع اش رو ازش بپرس و بهم بگو ممنون

منبع خانومی که گفت قدش بلند شده کیوت استایل هستش منم ازشون خریدم امروز اولین روزی بود که گوش کردم دوستم هم که گفت برا رنگ چشم از سابلیمیران گرفت که اتفاقا منم ازشون خریدم اما برامن جواب نداد چون من چاکراهام بسته بود نیاز داشتم پاکسازی کنم اما کانال قربانی توی تل هست میگن معتبره سرچ کن رایگان هستش

😶😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دارم میگردم که فرد مطمئن پیدا کنم تو یوتویوب سرچ کردم تو تلگرام هم میگردم امیدوارم چیزی دستم بیاد

2731
من خودم از سابلیمیران و کیوت استایل گرفتم  اما توی تلگرام کانال قربانی هست رایگان بزنی میاد بر ...

مرسی قسمت سرچ بزنم کانال قربانی ؟؟اسم دقیق فایل چیه

نمیدونم گفتم ک خودمم اولین باره فهمیدم چیه😂 بنظر من بیشتر با قدرت جذب و قدرت ذهن نیمه هشیارت کار کن بیشتر اثر داره همین امروز برای من یکی از ارزوهامو براورده کرد 

کلا این روزا بخاطر همین قدرت جذب و قدرت ذهن نیمه هشیار خیلی اتفاقای خوب داره برام میوفته همه آرزوهایی ک فکرشوتم نمیکردم داره براورده میشه

زندگی جاریست...😍                                                     شایدم مادر شوهره👹دقیق خبر ندارم🤷🏻‍♀️😂
2738
من دارم میگردم که فرد مطمئن پیدا کنم تو یوتویوب سرچ کردم تو تلگرام هم میگردم امیدوارم چیزی دستم بیاد

از جای مطمعن گرفتی ب منم خبره گلی حتما

خوشبحالت از کجا گرفتی

از جایی نگرفتم

کتابشو میخونم

این کتابای ک بهت میگم بخون

(قدرت ذهن نیمه هشیار)

(راز)

(معجزه)

(شاه کلید زندگی با قانون جذب)

زندگی جاریست...😍                                                     شایدم مادر شوهره👹دقیق خبر ندارم🤷🏻‍♀️😂
2706