2737
2734
زغال فعال چی هس

مثل زغال معمولی از عطاری یاداروخانه میگیری میزنی به صورتت مثل جارو برقی چربی و کثیفی صورت رو میبره

آلپاچینو چقدر قشنگ حرف دلمونو میزنه که:«بعضی وقتا به جای جر و بحث فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچیکی جا شده..!؟»
من خالی میکردم و جاشون چال شد رو گونه هام خیلیم پشیمونم

برو سابسیژن کن

یکم درد داره

هزینه برهم هست

اما صورتت عالی میشه

دوستم صورت پر از جای جوش بود انجام داد صورتش عینه آینه صاف شد

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چ خوب...‌قیمتش چنده

من از عطاری یه بسته شو دم عید گرفتم 20 تومن الانو نمیدونم چنده منم صورتم زیاد جوش میزنه وقتی زغال فعال میزنم کلن صورتمو تمیز میکنه عالیه 

آلپاچینو چقدر قشنگ حرف دلمونو میزنه که:«بعضی وقتا به جای جر و بحث فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچیکی جا شده..!؟»
2740
منم میخرم ......خوشم اومد...پوستم روشن میکنه وشاداب؟؟؟؟

آره به نظرم معجزه برای پوست چرب زغال فعاله 

من خیلی ماسک استفاده کردم این عالیه 

منم میخرم ......خوشم اومد...پوستم روشن میکنه وشاداب؟؟؟؟

اگه با دو ق م خوری ژلاتین وآب و یک ق م زغال مخلوط کنی بزاری رو صورتت مثل بلک ماسک میشه از صورتت میکنی همه کثیفی ها رو میکنه بیرون صورتت خیلی روشن میشه 

عمیق بود جای جوشاش؟

اره خیلی

جای جوش زیاد داشت مثل رد ابله مرغان بودن

صورتشم یکم تپل بود روی لپ هاش زیاد داشت

فقط 4جلسه رفت

هرجلسه بهتر و بهتر شد

بعدش کاملا پوستش صاف شده

باردارم شد صورتش تکون نخورد

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
2706