2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب بعضیا نمیتونن با این موضوع کنار بیان 

بله خب عقایدمتفاوته ولی جای تعجب وخشونت نیس چون درخواست نامعقولی نگرده ایشون هم محترمانه میتونن ردکنن

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2740

یا خدا تا الان داشتن میگفتن شوگر ددی .مرتیکه.الع.بلع...فهمیدن دکتره میگن فاصله سنی زیاد نیس بچه داره هضمش سخته.یکم بگذره استارتر بگه پولداره فلان ماشین وخونه رو داره میگن بچه مشکلی نیی.مبارکه

میگفتی والله چند وقته تو فکرپسرتونم

چقدر بلایی🤭😂😂😂👌👌👌

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
 خب پسر ۲۰ ساله داره اصلا نمیشه تصور کرد من با پسر شوهرم ۱۰ سال فاصله سنی داشته باشم

براور شوهر من دختر ۱۸ ساله گرفت(خودش‌نزدیک ۵۰ بود دوسال پیش)

دختره خمسن و همکلاسی پسرش😕

البته بخاطر پولش زنش شد😷

⚘خدایا شکرت❣