2737
2739
عنوان

رسم پاتختی دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 310 بازدید | 36 پست

اون وقت که عروسی تو خونه می گرفتیم داشتیم مفصلم بود ولی بعد که عروسیا تو تالار افتاد نه دیگه ..شاید چهارتافامیل درجه یک برن اونم برای بردن غذا برای عروس

برای خوشبختی همتون صلوات میفرستم ♥️شما هم اگه دوست داشتید برام صلوات بفرستید😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیخوام بگیرم مخالف سر سخت عروسی بودم

چرا؟ 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2728
خب اره کاچی رو مادرعروس باید درست کنه یه قابلمع بزرگ برا فامیلای داماد که مادرداماد بهشون میده یه ظر ...

اخه ما همچین رسمی نداشتیم. فکر کردیم شاید داره اذیت میکنه 

چون ما عقد و عروسی یکی بود گفتن میوه و شیرینی. نون و پنیر و سبزی با شما... کیک و شام با ما چون شما عقد نگرفتین 

رو همین حساب فکر کردیم دارن اذیت میکنن

وا مگ شب حجله شما نبوده اون ٥٠نفر بايد براچي كاچي بلونبانن😂😂😐😐😕

گفتن رسمشونه ـ اینجام میگن اره مثل اینکه باید میدادیم بهشون 😂😂

من تا الان فکر میکردم برای اذیت اینکار کردن😁🤦🏻‍♀️

2740
اخه ما همچین رسمی نداشتیم. فکر کردیم شاید داره اذیت میکنه  چون ما عقد و عروسی یکی بود گفتن میو ...

خب اونم درست گفتن خرج جشن عقد باخانواده ی عروسه چون یکی شده دیگه میوه شیرینی زو انداختن گردن شما که بنظزم کار درستی نبوده 

🎀لحظه شماری برای لمس دستات🎀
چرا؟ 

یه عالمه ادم جور واجور دعوت میکنن که هیچ ارتباطی با من و زندگیم ندارن نه ننها با من بلکه ۱۰ سال یه بار مادر شوهرم اینا نمی ببیننشون اونم نه یک دوتا۵۰۰ نفر 

بعد هم پول ندارن النگو بخرن پول نداره طلا بخره عروسی واسه خود نمایی جلو مردم اون وقتی پول نداری اشتباه انتظار دارن ارایشگاه هم نرم و تالار درو پیت بگیرم ولی یه عالمه ادم رو هم سوار باشن که چی عروسی فلان دعوت کردن نمیخوام صد سالل

مارسم پاتختی داریم برای کادو

ولی برای عروسی من پاتختوجدانگرفتیم توکارتانوشتیم پاتخت همون شب عروسی برگزارمیشه

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
عزيزم ميشه بگي پاتختي تون چ جوريه فرداي عروسي ميريد وكادوميبيرين براي خانواده داماد🤔

نه ما تو همون تالار واسه فردای عصرش مراسم میگیریم زنها ودخترای فامیل عروس و داماد میرن تالار بزن بکوب و رقص و اینا بعدم کادو هار و میدن و اعلام میکنن بعدم هرکی میره خونه خودش کلا 3 ساعت میشه

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

ما مهمونی میگیریم فقط خانما بزن و برقص میکنن

ولی الان دیگه قدیمی شده همه یا یکی دو روز بعد میرن مسافرت یا کلا نمیگیرن

مال من ک فقط مامانم صبحونه اورد و کاچی و این چیزا 

بعد فقط زن عموم و جاریم ک باهاشون خیلی صمیمی بودم زنگ زدن تبریک گفتن حالمو پرسیدن

دیگه تا شبش کسی ن اومد ن زنگ زد تنهامون گذاشتن

تا 4روزم هیچکسو ندیدم بعد پاگشام کردن😂

خدایاشکرت... بخاطرچیزایی ک گرفتی، ولی بهترشو دادی🤗❤️زندگی جدید وتازم کنار عشقم💞👩‍❤️‍💋‍👨 خدای مهربونم شکرت بخاطر این نی نی کوچولوم🤰🏻❤️1400/8/10 روزی ک خدا بهترین هدیشو گذاشت تو بغلم🤱🏻آدرین مامانی همه دلخوشیم به زندگیمون خوش اومدی😍❤️
وا مگ شب حجله شما نبوده اون ٥٠نفر بايد براچي كاچي بلونبانن😂😂😐😐😕

حتما چون یه وقت دلشون نخاد😂😂😂

خدایاشکرت... بخاطرچیزایی ک گرفتی، ولی بهترشو دادی🤗❤️زندگی جدید وتازم کنار عشقم💞👩‍❤️‍💋‍👨 خدای مهربونم شکرت بخاطر این نی نی کوچولوم🤰🏻❤️1400/8/10 روزی ک خدا بهترین هدیشو گذاشت تو بغلم🤱🏻آدرین مامانی همه دلخوشیم به زندگیمون خوش اومدی😍❤️
یه عالمه ادم جور واجور دعوت میکنن که هیچ ارتباطی با من و زندگیم ندارن نه ننها با من بلکه ۱۰ سال یه ب ...

آهان درست میگی.یه مهمونی بگیرید با لباس عکس بگیر داشته باشی حیفه بعدا پشیمون نشی لباس نپوشید.. 

خوشبخت بشی 

2706