2737
2734
عنوان

چرا میگن شوهرم بهم احترام نمی‌ذاره و ... مادرشوهرم فلانه

| مشاهده متن کامل بحث + 445 بازدید | 21 پست

ب نظرم ۹۰درصد درسته

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم کاملا درست نیست چون خیلی ها به شوهر با زنشون اعتماد داشتن و ترس از دست دادنشون رو نداشتن ولی خیانت دیدن،یا مثلا یکی واقعا با حال و قصد خوب وارد زندگی میشه ولی مادر شوهرش اذیتش میکنه

این حرفا بیشتر جنبه ی توجیه داره

...
2731

تا حدودی درسته 

اما راجع به چیزهایی مثل خیانت صدق نمیکنه 

خیانت یه چیز غیرقابل توجیه هست 

اما موافقم که هرچقدر به خودت احترام بذاری دیگران هم همون قدر بهت احترام میذارن و رفتاری که دیگران با ما میکنن در واقع میزان ارزش ک احترامی هست که خودمون برای خودمون قائلیم

توی خاکی که جدال قدرتش مردونه ست، تو برای حق زن بودن من ایستادی..🌱کاربری دست دو نفر هست

عزیزم مادر شوهرو که ما انتخاب نمیکنیم.مادرشوهری که حتی دختراش باهاش قطع رابطه کردن و ازش ناراحتن باهمه اینجوریه ربطی به درون ما نداره ولی مثلا دروغ .ادمی که همه بهش دروغ میگن مقصر خودشه چون ظاهرا راهی جز دروغ برا ادم نمیزاره.و.....

وای زندگی چقدر جذابه وخدا وشکر که اعصاب من از فولادِ.........