2737
2739
جدی؟یعنی با هم نریم برا پرو؟

من ب خاطر کرونا عروسی نگرفتم و قراره بعدا بگیرم ولی خواستم برم پرو نمیذارم شوهرم ببینه لباسمو تو تنم

شما هرجور راحتی

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
بده خواهرشوعرت چشاشو ببنده توهم بپرجلوش بگو سوپرایز قطعا کپ میکنه فشارشم میفته

😂😂دیوونه شب عروسی رو میگم

اونجا باید سوپرایز شه

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرشوهر ندارم😂

عیزم حالا سوپرایز نباشه چی میشه این بزرگترین سوپرایزش اومدن فرشته ای به نام زن تو زندگیش بوده همون کافیه قصد جونشو کردی میخوای همونجا بیفته 

قهرمان زندگی خودت باش    حدیث چشم مگو      باجماعت کوران
2728
انشاالله همه یه همسر عالی از همه نظر نصیبشون بشه😊😉😍

انشالله 😁😗

کاش سال دیگ عروس شم🤣🤣

هـے تواز اینکه امروز مورد توجـہ همـہ هستـے خوشحال نباش   تیتر اول روزنامه کاغذ باطلـه ی فرداست ‌ـ๛☠🚮‏《 یکم که بزرگ شی و عقلت برسه،عین پرگار دور خودت یه دایره میکشی و هر کسی رو راه نمیدی توش!                                                                          
😂😂دیوونه شب عروسی رو میگم اونجا باید سوپرایز شه

عامو ول کن این سوسول بازیارو یه شنل گنده بنداز وقتی تنها شدین خودتو به نمایش بزار   ای خدا نمیزارن دهنم یه دیقه بسته باشه خو

قهرمان زندگی خودت باش    حدیث چشم مگو      باجماعت کوران
2740
عامو ول کن این سوسول بازیارو یه شنل گنده بنداز وقتی تنها شدین خودتو به نمایش بزار    ای خ ...

ن باس سوپرایز شه

اره منم بش گفتم قبول نکرد که ... گفتم من باید اول تو تنت بپسندم

ن دیگه لباس عروس باید سلیقه من باشه ن شوهرم🙄🙄🙄

مدیر برنامه ی اسی پیدا شد این خیلی جون سقته حتما میخواد سوپرایز تو لیست کارات باشه اسی 

😂😂😂

2706