2733
2734

https://instagram.com/aramlifestyle?utm_medium=copy_link

بافکر کردن به هرالاغی ذهن خودرا باغ وحش نکنیم....! ،برا خوب شدن مریضیم یه صلوات برام میفرستین ممنونم منم دوس دارم بخندم   ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کجاش خوشگله اخه این😂

مشاور کنکورم .اگه مشکل مالی داری با هزینه کم مشاوره میدم(خودم دانش اموز دارم منتها این امکان رو برای این گذاشتم که مشکل مالی باعث نشه کسی نتونه پیشرفت کنه😊)
2728
2738
چندشم شد از قیافش

این ببین یا اون که بالا طرف دستشه کلیپه 

بافکر کردن به هرالاغی ذهن خودرا باغ وحش نکنیم....! ،برا خوب شدن مریضیم یه صلوات برام میفرستین ممنونم منم دوس دارم بخندم   ...

حتا یک ذره هم بنظرم زیبا نبود😑

وقنی که دختر کوچکی بودم،هیچکس بهم نگفت تو دختر خوشکلی هستی! به نظرم باید به تمام دختران کوچک،حتی اگر زیبا نباشند،گفته شود که تو چقدر زیبا هستی...!مرلین مونرو
جوابت تو امضاته 😂😂

بعد استوریش امروز دیدم باسنش چقد بزرگه پشونده بود اما از اینه معلوم بود یه پا باربی حسابی 

حتا یک ذره هم بنظرم زیبا نبود😑

قبول دارم عمل ولی خب خیلی عمل میکنن ولی این خیلی قشنگ شده 

2706