2733
2739
عنوان

چندتا مانتو دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1957 بازدید | 137 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دوتا دارم شوهرم نمیخره تازه یکیش برای عقدمه ای خداا

هنوز عقدی؟؟

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...

خوب کردی پول داری استفاده کن😅

من که این چند وقت ام کرونا بود ام پشت کنکوری بودم اصلا خرید درست و حسابی نرفتم هر چی دارم از قبل بوده پنج شیشتا داشتم

زمستونم سه تا خریدم باهم دیگه چیزی نگرقتم تاالان ایشالله قبول بشم جند روز دیگه میرم خرید واسه دانشگاه

تیکر کنکور💊💉پرستار می شوم💉💊
2728
من دوتا دارم شوهرم نمیخره تازه یکیش برای عقدمه ای خداا

خودت بخر اگه درامد داری

تاپیک مانکن های زیبا🧡عضو گروه نارنجی🧡وزن اولیه۱۰۸🧡وزن فعلی۹۴🧡هدف اول۸۹🧡هدف دوم۸۴🧡هدف سوم۸۲🧡هدف نهایی ۸۰🧡من میتونم و نهایت تلاشمو میکنم که به هدفم برسم 😍💪💪💪💪
2740

منم برادرم قبل کرونا مغازه زده بود هر جنس ک میاوورد اول من میرفتم بعد ک کرونا اومد جمع کرد .. 

منم دیگ تو کرونا نگرفتم جایی نمیرم و باردار هم شدم دیگ خرید نکردم تازه میخوام برم خرید لباس خونه

بزرگترین گناه ناامیدی از رحمت خداست😉❤️

من همه مانتو هام تنگ شدن حیفم میاد بندازم دور پالتو یدونه دارم اونم تنگه 

میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم 

۲تا یکی برام تنگ شده یکی کوتاه  

نفرین به عشق و عاشقی نفرین به بخت و سرنوشت به اون نگاه که عشقتو تو سرنوشت من نوشت نفرین به من نفرین به تو نفرین به عشق من و تو به ساده بودن منو به اون دل سیاه تو
2706