2733
2739
عنوان

میشه برام دعا کنین توروخدا خیلی محتاجم

| مشاهده متن کامل بحث + 366 بازدید | 37 پست
سلام عزیزم...خدا به دلت ارامش بده...چه غم بزرگی داری تحمل میکنی خدا به دلت صبر بده برات معجزه کنه که ...

ممنون روزام داره به سختی میگذره دیگه نمیدونم این چه بلایی سرم بود اومد خدارو قسم میدم به بزرگیش چجوری ازم گرفت دوباره بهم بده بلکه دلم یکم اروم شه دارم عذاب میکشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چطور شد که فقط بچت تو‌تصادف فوت کرد؟از بغلت پرت شد؟

سرش ضربه خورد فک کنم من صورتم به سرش خورد عذاب وجدان و دلتنگی و نبودش داره منو میکشه خدا هیچکسو مثل من امتحان نکنه زندگیم با همه کمبوداش کامل شده بود با اومدن پسرم با رفتنش دوباره همه چی بهم خورد بدتر ازقبل 😔😭

2731

[QUOTE=216553462]سرش ضربه خورد فک کنم من صورتم به سرش خورد عذاب وجدان و دلتنگی و نبودش داره منو میکشه خدا هیچکسو مثل ...[/QUبخدا زبونم قفل شد نمیدونم‌چی بگم ... فقط میتونم‌بگم خدا دلت اروم‌کنه 

[QUOTE=216553462]سرش ضربه خورد فک کنم من صورتم به سرش خورد عذاب وجدان و دلتنگی و نبودش داره منو میکش ...

نمیدونم چیکار کنم واقعا کارم فقط گریه است همش تو خواب میبینمش لاغر شده و ناراحته  خدا منو ببخشه که مواظبش نبودم واقعا مادر بیلیاقتی بودم که اینجوری شد همش تقصییر منه 

نمیدونم چیکار کنم واقعا کارم فقط گریه است همش تو خواب میبینمش لاغر شده و ناراحته  خدا منو ...

عزیزم خودتو سرزنش نکن یه اتفاقه که افتاده منظورم با تصادفه خداروشکر شما جون سالم به در بردین تصادف خیلی وحشتناکه تجربش کردم..خدا دامنت سبزکنه الهی🌷

عزیزم خودتو سرزنش نکن یه اتفاقه که افتاده منظورم با تصادفه خداروشکر شما جون سالم به در بردین تصادف خ ...

نمیتونم گلم چون واقعا مقصرم . کاش ماهم میمیردیم اصلا با مرده فرقی نداریم😔ممنون عزیزم ایشالا تو هم خوشی ببینی تو زنذگیت

2738