2733
2771
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1917752 بازدید | 158617 پست
خانوما انومالی مگه بین هفته 18تا21نیست..چرا دکتر بهم گفت 16برم نکنه اشتباه فهمیدم

۱۶ هفته برای سلامت جنین هست و ۱۸ هفته ب بد برای انومالی

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏                                      زندگی زیباست بد تولدت و چشم انتظاری برا اومدن هم بازیت  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزیزم 😘♥️از روز اول که باشه عالیه اونجوری زودتر میگذره😁 

آره واقعا😁

تو اگه هشت روز عقب انداختی

روز سی و هشت هستی

یعنی پنج هفته و سه روز

دو هفته دیگه میری قلبشو میبنی😍

خدا هرگز دیر نمیکند🤗 انَ مع العُسرِ یسرا😍

@ghasedakkkk    

سلام عزیزم خوبی 

کوچولو خوبه

قاصدک جون میخوام برا دخترم غذا شروع کنم ولی بلدنیستم چکارکنم میشه راهنمایی کنی

اول بادام بدم یا برنج 

چجوری باید درست کنم چقد بدم بهش

روزای اول چقد درست کنم که اسراف نشه

خانما درد تخمدان چپ بابت چیه البته ماه پیش لتروزول خوروم شبی ۱ ولب ماه قبلشم اینطور شدم کا دکتر تشخیص عفونت دادن ولی دارو مصرف کردم 

برای خوشبختی و ارامشم یه صلوات بفرست 
نه عزیزم نگران نباش هر چیزی وقتی داره وقتش برسه انجام میشه ان شاءالله همین ماه وقتش باشه و باردار با ...

سلام سایه جون در چه حالین مامان شدین شما؟؟؟؟؟

پروردگارا همانطور که شب را مایه آرامش قرار دادی،قرار دلهای بی قرار ما باش.........خدایا تنها امیدم توئییییییییییییییی

بچه ها یه سوال 

شیاف پروژسترون میزنم 15تا دکتر بهم داده 6 تا دیگش مونده حتما باید تموم شه بعد معلوم شه پریود میشم یا نه؟یا ممکنه حین استفاده ازشم پریود شی

میشه لطفا زود جوابمو بدید

پروردگارا همانطور که شب را مایه آرامش قرار دادی،قرار دلهای بی قرار ما باش.........خدایا تنها امیدم توئییییییییییییییی
@ghasedakkkk     سلام عزیزم خوبی  کوچولو خوبه قاصدک جون میخوام برا دخترم غذا شرع ...

سام عزیزم خوبیم خداروشکر.... شما خوبید؟

ای جووونممم جوجه غذاخور شده😍

میتونی فرنی یا حریر بادام بدی

برای فرنی:

یه ق م آرد برنج + یه استکان آب سرد + ۱ ق غ گلاب + ۱ق چ شکر (شکر میگن نریزید ولی من یکم میریختم)

بذار یه یه ربع بمونه تا آرد برنج حل بشه توی آب... با قاشق هم بزن که حل بشه

بعد بذار روی گاز، مرتب هم بزن تا گلوله گلوله نشه...

بعد وقتی غلیظ شد خاموش کن... بعد اندازه یه قاشق مربا خوری بهش بده... شیر خودت رو هم میتونی باهاش قاطی کنی

فرداش ۲ ق بهش بده توی دو وعده

تا برسه به ۳ وعده... بعد هی تعداد قاشق ها رو اضافه کن

تا کم کم معده اش عادت کنه

برای حریره بادام هم... ۵تا بادام بخیسون، پوست بگیر، رنده کن یا آسیاب کن... بعد دقیقا مثه فرنی، درستش کن

اما ۱ ق چ آرد برنج و ۱ ق چ پودر بادام بریز

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم

سلام بچه ها خوبین من امروز رفتم ازمایش بتا دادم یه روز قبل موعدمه عددش ۲۵۶ خوبه عددش ؟ رفتم دکتر بهم شیاف داده و ویتامین دی و اینوفولیک غیر از اینا چیکار دیگه باید انجام بدم ؟

من به قربان خدا  تا که مرا غمگین دید                                      بهر خوشحالی من در دلم انداخت تورا 😍😍😍
زهرا نوذری، فکر خوبیه اینجوری حتمن همه رو انجام میدیم یه کم زیاده من فرصت نمیکنم همه رو انجام بدم

منم اصن خوب فرصت نمیکنم ولی بیا همین کارو انجام بدیم تا بتونم موثر و زودتر مشکلمون روحل کنیم

بچه ها یه سوال  شیاف پروژسترون میزنم 15تا دکتر بهم داده 6 تا دیگش مونده حتما باید تموم شه بعد ...

من قرص مدروکسی پروژسترون استفاده می کردم، دکترم گفت احتمال داره وسطاش پری بشی. اگر شدی قطع کن

شیاف رو نمیدونم... چرا قرصشو نداده؟؟  

mamanaye_batajrobe@

خانما و مامانای نی نی سایت

یک گروه هست مخصوص خانم های درحال اقدام و مامان های باردار و مامان هایی ک نی نی هاشون بدنیا اومده

زیر نظر کارشناس پرستاری کودک ک اگر سوالی چیزی داشته باشین کارشناس ب طور رایگان راهنماییتون میکنه

شب ها هم دردو دل خانماست😂

درکل گروه باحالیه

✨🍃رفیق میشه برای روبه‌راه‌شدن کارهمسرم یک صلوات بفرستی؟! مرسی گلم💞🌼
mamanaye_batajrobe@  خانما و مامانای نی نی سایت یک گروه هست مخصوص خانم های درحال اقدام و م ...

ميشه منم ادد كنيد تو اين گروه؟؟

منم تو اقدامم

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نشد چون خدا نخواست💔و بلاخره معجزه هميشه اتفاق ميوفته در تاريخ ٠٣/٠٣/٠٣ بيبي چكم مثبت شد💕خدايا خودت مراقبِمون باش🤍 ٠٣/٠٣/١٠آزمايش مثبتمم گرفتم🌾بماند به يادگار از تاريخ ٠٣/٠٥/٠٣ كه خداوند بار ديگه بزرگي ش رو نشونم داد و يه فرشته صحيح و سالم بهم سپرد💙
2706