2733
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1899759 بازدید | 158267 پست
از ظهر من نبودم چی شده مرضیه کجاست لوبیا کجاست😭😭😭😭

مرضیه رو تک کن بی زحمت

یکی دو نفر رفتم به لوبیا جون گفتن که بچه ما دختر شده نفرینش کردم که تو مقصری لوبیا بنده خدا هم ترجیح داد تاپیک رو قفل کنه😔

مرضیه هم ناراحت بود از دست چند نفر گفت من نمیام😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرضیه رو تک کن بی زحمت یکی دو نفر رفتم به لوبیا جون گفتن که بچه ما دختر شده نفرینش کردم که تو مق ...

ای داد بیداد، چه بی فکر شدن، مگه دست من و مرضیه و لوبیا ست که تعیین کنیم دقیق چی میشه😑😑😑

تگ کردم هم مرضیه هم لوبیا رو ولی تگ نمیشن

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒
2731

حتما مرضیه جون خودش یه کاری کرده که تگ نشه  اصلا فکرشم نمیکردم به این راحتیا ولمون کنه....خیلی ترسیده...ولی بخدا ما هیچکدوممون برای جنسیت وارد تاپیک نشده بودیم ما فقط دوست داریم باردار بشیم...جنسیت دست خداست....مرضیه جون بیا تو رو قرآن  

بی زحمت روژان 22 رو هم تک کن من بلد نیستم

چشم عزیزم

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒
2738
حتما مرضیه جون خودش یه کاری کرده که تگ نشه   اصلا فکرشم نمیکردم به این راحتیا ولمون کنه....خیل ...

عزیزم آروم باشه، مرضیه میاد فردا، قربونت برم به خودت استرس نده برات خوب نیست

مرضیه رو تک کن بی زحمت یکی دو نفر رفتم به لوبیا جون گفتن که بچه ما دختر شده نفرینش کردم که تو مق ...

چه حرفا اول خدا باید بخواد که بچه چی بشه 

بعدم دکتر باید رفت برا این مسایل این بنده های خدا هم از تجربه چیزی گفتن 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
چی بگم بخدا همه چی دست خداست تا نخواد که اتفاقی نمیفته

آره واقعن، امان از بی فکری انسان ها و غافل شدن از خدا

2706