2737
2739
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1899763 بازدید | 158267 پست
قاصدک جون اینکه میگن با تعداد ضربان قلب نی نی میشه تاحدی جنسیت تشخیص داد.درسته؟ از نظرعلمی بخوایم ب ...

والا نمیدونم... من که به هیچ کدوم اعتماد ندارم... چون هرکی هرچی گفت چند نفر اومدن نقض کردن😄😄

توی ان تی واسه پسر من ۱۵۴ بود

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا نمیدونم... من که به هیچ کدوم اعتماد ندارم... چون هرکی هرچی گفت چند نفر اومدن نقض کردن😄😄 توی ...

نه باضربان الکیه..من ازچنتا دکتر پرسیدم..میگن الکیه..154 نینی منم بود پسربود

2731
قاصدک جون اینکه میگن با تعداد ضربان قلب نی نی میشه تاحدی جنسیت تشخیص داد.درسته؟ از نظرعلمی بخوایم ب ...

ب نظرمنم الکیه وپایه علمی نداره...براپسر منم ان تی ۱۶۹ انومالی ۱۶۱ بود...ب این چیزا دل نبندین خواست خدا قطعا اولویته

دوستای نینی سایتی دعام کنین به حاجتم برسم💚
سلام عزیزم خوبی آرمان جونم....من خیلی فکر کردم تصمیم گرفتم ب استرسم غلبه کنم منکه فعلا سنی ندارم حال ...

سلام عزیزم.

آفرین درستش همینه.

همه درست ماهی که که بیخیال بارداری بودن ،گرفته براشون.

جانم عزیزم،بگو سوالتو؟

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
2740
حالا ان شاالله که به زودی باردار میشی... حداقل ۶ ماه اقدام کن.. اگر خدایی نکرده نتیجه نگرفتی بعد برو ...

قاصدک جان یه سوال 

من خیلی حس فشار توی واژنم دارم انگار ک یه چیزی میخواد بزنه بیرون ازش...وقتی راه میرم هم بدتر میشم  حتی بین پاهامم این دردوفشاروحس میکنم 😟😖

همچین حالتی داشتی تاحالا؟؟

میخواستم برم دکتر گفتن ب خاطر اینه ک جنین وزن میگیره فشار میفته روش..نمیدونم چیکار کنم انقد دکترم رفتم ک ازمطبش حالم بهم میخوره 🤢😩

دوستای نینی سایتی دعام کنین به حاجتم برسم💚
انشالله که نینیت سالم و پسر توپولیه .این مهربونی و لطف تورو میرسونه ممنون .انشالله که خوش خبر بیای و ...

انشالا عزیزم.

ممنون از دعای قشنگت.

خدا پرنسس کوچک تو حفظ کنه و باعث سربلندی و افتخارت بشه

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
آهان ایشالا که خبر خوش بدی بهمون..نگران نباش سالمه نی نیت بحق زهرا..جواب سه روزه وگرفتی

درخواست جواب سه روزه دادم.

دیروز هم ازمایش دادم.

فعلا که جواب ندادن

سلام عزیزم. آفرین درستش همینه. همه درست ماهی که که بیخیال بارداری بودن ،گرفته براشون. جانم ...

عزیزم این ماه پریود شدم برم عکس رنگی یا صبز کتم؟دندونم دردناک خیلی میتونم برم پر کنم

ب نظرمنم الکیه وپایه علمی نداره...براپسر منم ان تی ۱۶۹ انومالی ۱۶۱ بود...ب این چیزا دل نبندین خواست ...

آره میدونم دیدم بعضیا باقاطعیت این حرف میزنن تعجب کردم.

من که همش باهاش حرف میزنم میگم کنجد خانمی نمیدونم چرا حس میکنم دختره ازدیروز که دیدمش حسم بهش بیشترشده دخترمم قبلا میگفت برام داداش بخرین🤪 حالا میگه مامان توروخدا برویه آجی بخرکه من بتونم باهاش بازی کنم.بارداری اولم همش توهم پسرداشتم اذیت شدم ولی الان فقط سالم وسلامت باشه هدیه خدا هرچی هست قدمش روچشام باجون و دل خواهانشم😍😍😍😍

هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان میشود. خدایا هزاران هزار مرتبه شکرت
عزیزم این ماه پریود شدم برم عکس رنگی یا صبز کتم؟دندونم دردناک خیلی میتونم برم پر کنم

عکس رنگی رحم؟؟؟؟

اره پریود شدی ،دیگه بیوفت دنبال کارای دندونت،چون تو بارداری دیگه نمیتونی کاری کنی.بعد  جنین کلسیم بدنو میگیره،باعث میشه دندونت بیشتر درد بگیره.

عکس رنگی رحم؟؟؟؟ اره پریود شدی ،دیگه بیوفت دنبال کارای دندونت،چون تو بارداری دیگه نمیتونی کاری کنی. ...

آره گلم عکس رنگی رحم...اگ پریود نشدم چی ؟نمیتونم درست کنم ؟ حتی اگ با موادی پر کنه که جیوه نداشته باشه چی

2706