2737
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1899797 بازدید | 158267 پست
سلام خانوما امیدوارم حالتون خوب باشه  من دیشب زایمان کردم یه زایمان سخت که دکتر باعث شد کتف بچ ...

نگران نباش، دست بچه با یه بانداژ مخصوص به حالت ال نگه داره میبندن و بد چند وقت خودش خب میشه البته بخوای از پزشک هم شکایت کنی فایده نداره نظام پزشکی چشمش رو این قصور میبنده. ولی نگران نباش تو این مواقع فقط باید ارامش خودت حفظ کنی و حواطت موقع بلندکردن و شیردادن بچه باشه

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
نگران نباش، دست بچه با یه بانداژ مخصوص به حالت ال نگه داره میبندن و بد چند وقت خودش خب میشه البته بخ ...

خیلی ممنون از جوابت مرضیه خانوم دکترا دقیقا همینو گفتن از این میترسم اینده براش مشکلی پیش نمیاد به نظر شما؟مثلا بزنه به عصباش تو آینده تو حرکاتش مشکل داشته باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی ممنون از جوابت مرضیه خانوم دکترا دقیقا همینو گفتن از این میترسم اینده براش مشکلی پیش نمیاد به ن ...

ن اصلا بهت این قول میدم ک قشنگ مثل روز اول میشه چون نوزاد هست خیلی زود جوش میخوره

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
بله بابرنج واب درست کن زمانی که خواستی بهش بدی شیر خشک درست کن همون یک پیمانه و۳۰ سی سی اب ولرم بعد ...

ممنون عزیزم از پیشنهادت عالی بود❤️🌹

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
2728
2738
سلام گلم  بله  انشاالله روزی همه ی منتظرا

سلام عزیزم 

وااای بهت تبررریک میگم 

انشاالله   

از اقدام ات بگو؟ جنسیت مشخص شده؟

خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...هر چ هست من مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد 
باشه مرسی  چند سال گذشته همه چی یادم رفته کلا

اره ولی من چندساله تو تایپیک ام اونقدر بارداری و سونو بچه ها رو دیدم دیگه فول شدم  

خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...هر چ هست من مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد 
بله عزیزم ۲۲وم ساعت ۱۰.۳۰ صب طبیعی میام میگم با بچه داری مشغولم

سلام عزیزم 

تبررریک قدم نوگل ات مبارک باشه 

خواهرایی که تجربه دارید لطفاً منم راهنمایی کنید من تنبلی تخمدان دارم و بدون آمپول و قرص فولی خوب نداشتم اما هر سری که اینارو مصرف کردم یدونه فولیکول خوب و غالب داشتم اما بعد چند دوره مصرف دارو بازم باردار نشدم و شوهرمم مشکلی نداره حالا دکترم برام عکس رنگی و آزمایش پرولاکتین نوشته و یه دوره دیگه دارو . و گفت اول عکس رنگی بده و همزمان داروهاتو بخور بعد بیا برای iui 

اما من نمیخام iui کنم میخام حداقل ماه اول بعد از عکس رنگی صبر کنم اصلا نمی‌دونم چه کاری درسته لطفاً راهنماییم کنید. 

خواهرایی که تجربه دارید لطفاً منم راهنمایی کنید من تنبلی تخمدان دارم و بدون آمپول و قرص فولی خوب ندا ...

عکس رنگی خیلی خوبه منکه جواب گرفتم باهاش یعنی پولیپ داشتم برداشتم عکس رنگی هم گرفتم ماه دوم باردار شدم با لتروزول و hcg 

عکس رنگی خیلی خوبه منکه جواب گرفتم باهاش یعنی پولیپ داشتم برداشتم عکس رنگی هم گرفتم ماه دوم باردار ش ...

یعنی این ماه عکس رنگی بگیرم و ماه بعد لتروزول و امپولامو بزنم 

دکترم گفته بیا بعد آمپول iui کن به نظرت انجام بدم یا نه 

2706