2737
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1899171 بازدید | 158267 پست
سلام عزیزم اره رفتم ن درد نداشت معاینه طبیعی میرم اپیدورالشو نمیدونم هنوز گفتم اون موقع تصمیم میگیر ...

سلام من دکترم گفت احتمالا بچه چرخیده از معاینه هم به شدت میترسم میخواستم ببینم شما برای طبیعی چه کار میکنی چون من اطلاعتم تقریبا صفره 

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام من دکترم گفت احتمالا بچه چرخیده از معاینه هم به شدت میترسم میخواستم ببینم شما برای طبیعی چه کار ...

طبیعی اصلا ترس نداره فقط زیادی ترسوندنمون

یکی ام اینکه تا دردت گرف نباید بری بیمارستان ک اسیر بشی

هر موقع منظم و ۱۰ دقیقه ای شد تایم بینش باید بری

دکترم امروز معاینه کرد اصلااااا درد نداشت کلا دو انگشت بود کرد داخل چک کرد دهانه رحمو

ببین اگه بیمارستان دولتی میخوای بری برا طبیعی ی بیمارستان خوب برو من بیمارستان خصوصی میخوام برم چون نمیخوام تجربه بد بمونه برام از زایمانم

من از ۱۵ هفته ورزش های بارداری رو انجام میدادم من بهداشت کلاس میرفتم ولی ی سایت ام هست همون ورزشارو ویدیوشو گذاشته

امروز معاینه کرد گف سرش کامل نیومده تو لگن گف حرکت سجده زیاد برم چهار دست و پا راه برم تو خونه

اسکات میزنم 

کپسول گل مغربی داده یکی میخورم یکی سوراخ میکنم میزارم داخل شبا قبل خواب

عرق کاسنی میخورم شبا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد روزای سختی ک گذشت امروز ۱۴۰۲.۵.۱۸ بی بی چکم مثبت شد🤰🏻😍ایشالا این دفعه همه چی خوب پیش بره و نی نی سالم بیاد بغلم بدونه دردسر🧑🏻‍🍼🖤نشد ک بشه🖤خدایا تو همیشه بهترینارو برام خواستی این یه بارم روش برام بخوا که بشه همونی ک میخوام🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طبیعی اصلا ترس نداره فقط زیادی ترسوندنمون یکی ام اینکه تا دردت گرف نباید بری بیمارستان ک اسیر بشی ...

مرسی گلم که راهنمایی ام کردی متاسفانه من از اولش استراحت بودم و ورزشی نکردم فکر کنم اگر بخوام طبیعی برم خیلی برام سخت باشه من تا دردم میگیره سریع میترسم میگم اگر نرم شاید خدای نکرده چیزی بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسی گلم که راهنمایی ام کردی متاسفانه من از اولش استراحت بودم و ورزشی نکردم فکر کنم اگر بخوام طبیعی ...

اگه لگنت مناسب نیس و ورزش نکردی تحمل دردت پایینه سخت میشه برات

ایشالا هرچی ک میخوای بشه برات و همه چی خوب پیش بره برات🌷🌷🌷

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد روزای سختی ک گذشت امروز ۱۴۰۲.۵.۱۸ بی بی چکم مثبت شد🤰🏻😍ایشالا این دفعه همه چی خوب پیش بره و نی نی سالم بیاد بغلم بدونه دردسر🧑🏻‍🍼🖤نشد ک بشه🖤خدایا تو همیشه بهترینارو برام خواستی این یه بارم روش برام بخوا که بشه همونی ک میخوام🖤
2731
اگه لگنت مناسب نیس و ورزش نکردی تحمل دردت پایینه سخت میشه برات ایشالا هرچی ک میخوای بشه برات و همه ...

نمیدونم والا دکتر هنوز معاینه نکرده که بخواد چیزی بگه ولی خودم فکر میکنم چون ورزش نکردم برام سخته ان شاالله جفتمون زایمان راحتی داشته باشیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمیدونم والا دکتر هنوز معاینه نکرده که بخواد چیزی بگه ولی خودم فکر میکنم چون ورزش نکردم برام سخته ان ...

ایشالا عزیزم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
سلام خانوما به این بی بی چک میشه اعتماد کرد ؟ ۸ روز از موعد پریودم گذشته ؛ خیلی کم رنگ نیست به نظرتو ...

مبارکه😍حتما لانه گزینی دیر اتفاق افتاده واسه همین کمرنگه و احتمالا بتات هم پایینه به نظرم صبرکن شنبه آزمایش بده تا یه بتای تپل ببینی

خدایا مراقب بچه‌ها و عزیزام باش،مرسی🤲🏻🤍💛❤💚🧡💙💜🤎
مبارکه😍حتما لانه گزینی دیر اتفاق افتاده واسه همین کمرنگه و احتمالا بتات هم پایینه به نظرم صبرکن شنب ...

سلام رفتم از دادم بتا ۸۳ بود ؛ به نظرم خیلی پایینه ۸ روزه از پریودم  گذشته 

و اینکه این بتای پایین اینقدر هاله پر رنگ میندازه مگه ؛ خطی که افتاده نسبت به بتا خیلی پر رنگه ؛ چون تو عکس کم رنگ تر هم افتاده .

2706