2733
2734
صلوات مونده هنوز عزیزم ؟؟؟

سلام عزیزم خوبین میخواستم ازتون تشکر کنم خیلی زحمت کشیدین الهی حاجت روا باشین و دعا کنید گمشده ام پیدا بشه انشالله فردا یا پس فردا عازم مشهد هستم و دعا کنید با خبرای خوب بیام و امام رضا علیه السلام دست خالی منو برنگردونن و حتما براتون دعا میکنم عزیز  دل شماها همتون در این روزها خیلی بهم امیدواری دادین با دعاها و صلوات هاتون منم یادم هست براتون دعا میکنم امیدوارم خدا بهترین ها و زیباترین ها رو براتون رقم بزنه       

از هزاران یک نفر اهل دل اند .ما بقی تندیسی از آب وگل اند 
سلام عزیزم خوبین میخواستم ازتون تشکر کنم خیلی زحمت کشیدین الهی حاجت روا باشین و دعا کنید گمشده ام پی ...

سلام جانم خوش بسعادتت  😍😍😍😍

حتما به حاجتت میرسی رفتی حرم نماز مضطر بخون اصلا رد نمیشه 

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام جانم خوش بسعادتت  😍😍😍😍 حتما به حاجتت میرسی رفتی حرم نماز مضطر بخون اصلا رد نمیشه  ...

سلام چشم حتما عزیزم چ سعادتی ک اینو بهم یاداوری کردین االهی ثوابش بخودتونم برسه 

از هزاران یک نفر اهل دل اند .ما بقی تندیسی از آب وگل اند 
سلام چشم حتما عزیزم چ سعادتی ک اینو بهم یاداوری کردین االهی ثوابش بخودتونم برسه 

التماس دعا خودم از این نماز حاجت محال گرفتم الهی که شما هم بگیرید

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺
2728
سلام دوستان وقت بخیر صداتون زدم که بهتون اطلاع بدم اسمتون رو اول تاپیک نوشتم دوستان براتون دعا کنن&n ...

خدا دلت و شاد کنه

🙏خدا جونم دل همه رو شاد کن دل همه منتظرا مخصوصاً مامانای آینده نی نی سایت
2740