2737
2734

یه پسر 12ساله دارم از وقتی 8سالش بود مادرش شدم میشه کسایی که تجربه دارن بیان بگن تو این شرایط من چجوری باید رفتار کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من موقعیت شما رو ندارم ولی میدونم تا وقتی که خودتو نامادری صدا کنی هیچ وقت نمیتونی مادر خوبی واسه پس ...

اصلا خوشم نمیادحقیقت رو پنهان کنم آدم باید با واقعیت زندگی کنه این یه حقیقت هست که من مادر واقعی این بچه نیستم و نمیشم

بحث مادر و نامادری الان مطرح نیست.. الان پسر شما داره وارد سن بلوغ میشه باید باهاش مدارا کنید.. لجباز و سرکش میشه فقط با محبت پیش برو باهاش بحث نکن مثل رفیق باهاش باش

ما را از “چوب خدا” ترساندندولی…به “بوسه خدا” امیدوارمان نکردنددر حالیکه خداوند کلامش را با “الرحمن و الرحیم” آغاز می کندبارش بوسه های “بی منت” خداوند را برایتان آرزومندم
2740

مثلا امروز خونه مادرم بودم گوشیم خونه بود اومدم دیدم رفته تلگرام تمام کانالای غیر مجاز و خیلی افتضاح رو گشته اصلا بیست تا کانال خراب ورفته بود و ترکم نکرده بود مونده بود تو گوشیم

بحث مادر و نامادری الان مطرح نیست.. الان پسر شما داره وارد سن بلوغ میشه باید باهاش مدارا کنید.. لجبا ...

بخدا محبتم کرده خیلی سواستفاده میکنه اصلا یه اخلاقا و رفتارای خاص و از نظر من بدی داره که اصلا نمیشه تغییر داد

نمیتونی مادرخوبی باشی از حرفات مشخصه....

پنج ساله ازدواج کردم الان دوتا پسر دیگه هم آوردم نیومدم درد دل کنم نا امیدم کنی یا خرابم کنی امید کمکم کنید تجربتونو بگید یه چیزی یادم بدین چه خوب میشه اگه یاد بگیریم با همه مهربان باشیم

مثلا امروز خونه مادرم بودم گوشیم خونه بود اومدم دیدم رفته تلگرام تمام کانالای غیر مجاز و خیلی افتضاح ...

خیلی مراقب باش... بشین مطالعه کن تا یاد بگیری... با مشاور صحبت کن... مشاوره بهزیستی رایگانه میتونی زنگ بزنی باهاش در این مورد صحبت کنی.. خیلی کارت سخته و سخت تر هم میشه... 

ما را از “چوب خدا” ترساندندولی…به “بوسه خدا” امیدوارمان نکردنددر حالیکه خداوند کلامش را با “الرحمن و الرحیم” آغاز می کندبارش بوسه های “بی منت” خداوند را برایتان آرزومندم