2733
2734
عنوان

بیاید از روی اسم کاربری همدیگه یه چیزایی حدس بزنیم 😀😐😂

| مشاهده متن کامل بحث + 10063 بازدید | 1631 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام  حس ششمی نیستما صمیمی آرام اما اگه عصبی بشی... علاقه به سفر کربلا هنوز دانشگاه نرفتی ...

عزیزم مرسی تقریبا ۹۵درصد درست بود😍😍عاشق هله هوله اروم ولی عصبی سفر کربلا رفتم دوس دارما اما الان مثلا مامانم ایما میخوان برن من میگم ن نمیدونم چرا تنها میمونم خونه

فقط ی چیش درست نبود دانشگاه ک رفتم🙊

دختری هستم از تبار عشق...🙋🏻‍♀️قلبم ک هیج حتی پاش بیفته جونم رو هم میدم...😎🥰دختری هستم با قلبی مثل زلالی باران...🌧 و با عشقی به وسعت کهکشان ها...🌌یک کلام من نفسی دارم ک فقط به یک هوا بنده...❤🥺دوستان اگ امضامو میخونید برام صلوات بفرستید اجرتون با امام حسین😊
کمترازدوماه دیگه☺️ ولی اومدن بیا بهم بگو🤩

وای مرسب😍😍چشم تگت میکنم بارون جونمم

اتفاقا ی خبرایی امروز شد ولی خداکنه گش ندن تا دوماه جمع شه چون طافت ندارم صفرم

دختری هستم از تبار عشق...🙋🏻‍♀️قلبم ک هیج حتی پاش بیفته جونم رو هم میدم...😎🥰دختری هستم با قلبی مثل زلالی باران...🌧 و با عشقی به وسعت کهکشان ها...🌌یک کلام من نفسی دارم ک فقط به یک هوا بنده...❤🥺دوستان اگ امضامو میخونید برام صلوات بفرستید اجرتون با امام حسین😊
منم میگید؟؟!

حس کنم بیشتر منطقی ای قوی ولی حساس

و ننتظر ی خبری

نفس بکش نفس بکش اینجا نفس غنیمته توی سکوت مزرعه صدای تو یه نعمته...     دوست داشتی؟ &nbs ...

جون چ قشنگ🙊😍😍😍😍

2738
🤩خودت قشنگی

فداتم❤❤❤🥰🥰🥰

وای مرسب😍😍چشم تگت میکنم بارون جونمم اتفاقا ی خبرایی امروز شد ولی خداکنه گش ندن تا دوماه جمع شه چو ...

بهت قول میدم که انشالله زودترم حتی میشه من نهایتش گفتم تادوماه🤩خوشبخت بشی عزیزم☺️

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚
دوباره کنکور نده انصراف نده

چراااااا😭😭😭😭😭

هیچ کس هیچ کس هیچکس لیاقت قلب مهربون منو نداره و نداشته از امروز از یه دختر مهربون ساده خاکی خنده رو تبدیل میشم به دختری حاضر جواب و تند مغرور که برای هیچکس تره خورد نمیکنه اولویت اول و اخرم خودمم همون چیزی  که همین شماها و دوست و غریبه و دشمن ازم خواستید و ازم ساختید اره ! هیچ کدوم این ادمای این دوره زمونه لیاقت صاف و صادق بودن و معصومیت منو  و قلب پاک و بی شیله پیله بودنمو نداشت  و نداره 😊💔ازین به بعد خوب جواب حرفاتون و کلماتتون به خودتون رو از من خواهید دید.ادمایی که با من بودن تو این روزگار جز خورد کردن قلبم و شکستنش کاری نمردن دیگه قلبی ازم نمونده که بخواد پاک باشه یا شکسته دیگه قلبی ازم نگذاشتید فقط واگذارتون میکنم به خدای بزرگ که شاید ااون قلبمو به دست بیارهخودکشی کنندگان  قاتل اند،‌ قاتل مظلوم ترین و بی پناه ترین فرد در برابر قاتل، یعنی خود… (گفته عباس موزون)💔.خوبی، بدی دیدی حلالم کن.ذره ذره اب شدم برام دعا میکنی؟💔دعا میکنی حل شن مشکلاتم؟