2737
2734
حس میکنم تهران شمال بهتره  تهران جنوب بگیر نگیر داره بعضی رشته هاش خوبن بعضی هاش نه  ولی ...

اخه مسير تهران مركز دوره واسم اما تهران جنوب  نزديكتره يكي از دوستام فكر كنم بره تهران شمال مي گفت شنيده تهران جنوب محيط جالبي نداره ولي من فك ميكنم محيط همه ازاد ها يكيه دو تا از دوستام هم كه ميرن تهران جنوب البته اونا رشتشون فرق ميكنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه مسير تهران مركز دوره واسم اما تهران جنوب  نزديكتره يكي از دوستام فكر كنم بره  ...

طبق تجربم محیط دانشگاه چه دولتی چه ازاد  به رشته بستگی داره مثلا محیط فنی خیلی بده دختر پسرا تو هم میلولن

بچه های هنر اکثرشون نمیگم همشون اهل مواد و الکل و سیگارن چون خودم دوست هنری داشتم میدونم 

بچه های علوم پایه همه سرشون به کار خودشونه و محتاطن 

علوم انسانی هم یه جوریه یا خیلی پاکن یا خیلی فلان فلان شده به خصوص پسراش

قدیما فقط یادمه میگفتن دانشگاه ازاد بومهن خیلی معروف و بد بود وگرنه بقیه واحدا خوبن من تا حالا بدی ای نشنیدم ازشون

البته من خیلی ساله از محیط درس و دانشگاه دورم ولی یه بار قبل کرونا داشتم از خیابون سیمای ایران رد میشدم اگه اشتباه نکنم واحد تهران غرب بود نمیدونم چه رشته هایی بودن ولی خدا نصیب گرگ بیابون نکنه خیلی افتضاح بودن بچه هایی که بیرون دانشگاه بودن همه تو ماشین فیس تو فیس و سیگار و حتی باور کن موادم ممکنه توشون بودن که زده بودن و کافه های اونجارو که به گند کشیده بودن 

بچه های حسابداری به نظرم بی حاشیه هستن حالا تو هر واحدی که باشه

من خودم دارم تو تهران شمال درس میخونم واقعا خوب و عالی نگران نباش. من نمیدونم چرا همه میگن تهران مرکز تهران مرکز. من خودم با مشاور که صحبت کردم میگفت کلا آزاد های تهران نسبتا تو یه سطح هستند. نهایتا یکم بالا پایین باشه. 

2731
من خودم دارم تو تهران شمال درس میخونم واقعا خوب و عالی نگران نباش. من نمیدونم چرا همه میگن تهران مرک ...

ببخشید شما که تهران شمال هستید جو بچه هاش چه طوره ؟من بین مهندسی کامپیوتر تهران شمال با تهران مرکز موندم جو برام مهمه خیلی 

من خودم دارم تو تهران شمال درس میخونم واقعا خوب و عالی نگران نباش. من نمیدونم چرا همه میگن تهران مرک ...

سلام ببخشید من امسال صنایع تهران شمال قبول شدم خیلی نگرانم کلا میشه توضبح بدید جوش چطوریه خیلی سخت گیرن پرسنل و استادا و دانشجوها🥲