2752
2734

من شنبه بی بی زدم مثبت شدد انشالله قسمت همههه منتطرا 

فقط انقد استرس صدای قلب داارم

خداجونم میشه منم لایق بدونی؟🥺🤱خداجونم شکرررت😍😘🤰🏻🤱🏻👨‍👩‍👦خدایا مرسی بحاطر فرشته ای که بهم دادی لیا قشنگمو توی پناه خودت حفظش کن🤩❤😍🤲🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خانوما یه سوال .من پسر شش ماهس و شیر میدم بهش.بعد ۶ ماه ماه پیش ۲۸ مرداد پریود شدم ولی کم بود نسبت ب قبلا .قبل بارداریم همیشه زودتر میشدم اما الان سه روزه گذشته هنوز پریود نشدم .طبیعیه ؟؟یا مشکوک؟

ایشاالله ک اون لحظه قسمت همه خانم ها بشه

هرکسی هم ک مثبت شده مبارکش باشه و بسلامتی دوران بارداریشو بگذرونه کسایی هم ک منتظرن هرچه زودتر دامنشون سبز شه😍

من یه ماه بعد عروسیم حامله شدم

خودمم خبر نداشتم یه هفته از تاریخم گذشت گفتم حتما بخاطر ازدواج و استرس و اینا عقب انداختم

شب شوهرم چک بی بی گرفت یدونه زدم یه خط کمرنگ انداخت 

اصلااا فکرنمیکردم حامله ام

شوهرم ک داشت میمرد از ذوق و خوشحالی😂

هی میگفت مبارکمون باشه منو گرفته بود میچرخوند تو خونه

منم هی جیغ میزدم گریه میکردم ک چی داری میگی یدونه خطه تو توهم زدی

صبح یدونه دیگه زدم دیگه دوتا خط پررنگ انداخت

دیگه کار از کار گذشته بود😂😂😂

خدایاشکرت... بخاطرچیزایی ک گرفتی، ولی بهترشو دادی🤗❤️زندگی جدید وتازم کنار عشقم💞👩‍❤️‍💋‍👨 خدای مهربونم شکرت بخاطر این نی نی کوچولوم🤰🏻❤️1400/8/10 روزی ک خدا بهترین هدیشو گذاشت تو بغلم🤱🏻آدرین مامانی همه دلخوشیم به زندگیمون خوش اومدی😍❤️
بعد چند روز بی بی میزنین که قطعی باشه من امروز روز اول پریودیم بود ولی نشدم زود رفتم ۳تا بی بی گرفتم ...

ایشالله ک بارداری

ولی بزار یه هفته ده روز از تاریخت بگذره بعد بزن 

من 4هفته باردار بودم خودم خبر نداشتم

تحمل کن چند روز بعد بزن ایشالله ک به خاستت میرسی و مثبته

خدایاشکرت... بخاطرچیزایی ک گرفتی، ولی بهترشو دادی🤗❤️زندگی جدید وتازم کنار عشقم💞👩‍❤️‍💋‍👨 خدای مهربونم شکرت بخاطر این نی نی کوچولوم🤰🏻❤️1400/8/10 روزی ک خدا بهترین هدیشو گذاشت تو بغلم🤱🏻آدرین مامانی همه دلخوشیم به زندگیمون خوش اومدی😍❤️
مبارک باشه عزیزم استرس نداشته باش علائم داشتی

نه عزیزم من فقط پاهام یخ میشدد

خداجونم میشه منم لایق بدونی؟🥺🤱خداجونم شکرررت😍😘🤰🏻🤱🏻👨‍👩‍👦خدایا مرسی بحاطر فرشته ای که بهم دادی لیا قشنگمو توی پناه خودت حفظش کن🤩❤😍🤲🏻
ایشالله ک بارداری ولی بزار یه هفته ده روز از تاریخت بگذره بعد بزن  من 4هفته باردار بودم خودم ...

عزیزمم شما از خون دادی؟؟بتات چندبود؟

ایشالله ک بارداری ولی بزار یه هفته ده روز از تاریخت بگذره بعد بزن  من 4هفته باردار بودم خودم ...

إن شاءالله عزیزم

ممنون چشم 

دعام کن تو رو خدا 

مگر میشود زندگی مرا به هم ریخته آفریده باشد؟ خدای دانه های انار ✨🦋🦄