2737
2739

کلی باهام از دیروز بحث و دعوا کرد که نمیشد خاله یا عمت برن مراقب مادرت باشن تو چرااونجایی 

امروز کلی دعوا کردیم و گفت برو با ننه بابات زندگی کن کلیم فحش داد و گفت دیگه بهت زنگ نمیزنم‌ و قطع کرد

کار من اشتباه نبود چون مادر من عمل داشت و من نمیتونم به عنوان دخترش تنهاش بزارن چرا مردا نمیتونن درکمون کنن

دوست مهربونم اگر امضای‌ من و میبینی لطفا برای حاجت های دل من و خودت و ظهور آقامون امام زمان ی صلوات مهمونم‌ کن ❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادرمه دوستم نیست بگم بیخیال 

مادره کلی برام زحمت کشیده بزرگم کرده حالا که بهم نیاز داره کدوم قبرستون برم

دوست مهربونم اگر امضای‌ من و میبینی لطفا برای حاجت های دل من و خودت و ظهور آقامون امام زمان ی صلوات مهمونم‌ کن ❤❤❤❤
2731
چرا این‌مردا اینجوری ان اخه حالا اگه مامان خودش بود ولش میکرد؟

بهش گفتم 

میگه مگه هر کاری من میکنم توام باید بکنی 

اخه عوضی من اگه گ.و.ه. خوری های تورو میکردم که خودمو میکشتم‌ دیوث

2738
اونوقت اگه پدر مادر خودشون یچیزیشون یشه نه تنها خودشون تمام کمال در اختیارن...تازه از زنشونم انتظار ...

دقیقااااااا

خودش ننه بابا نداره؟؟؟خاک تو سرش

خیلی دلم شکست خداشاهده پاهام از خستگی تیر میکشه داغونم 

کلی الان گریه کردم از دیروز اشکم خشک نمیشه برای مادرم الانم که باز کار این باعث گریم شد

2706