2752
2734

چقد دلم گرفت از تاپیکت نه بخاطر خیانت شوهرت ،اونو که مطمئن باش خیانت نکرده .بخاطر اینکه چقد ناراحت بود از ناراحتیت چقد خاست قانعت کنه من از شوهرم چیزی ببینم تازه طلبکارم میشه اره خیانت کردم تقصیر توعه خوشبحالت شوهر خوبی داری دوست داره قدرشو بدون

قابل توجه کاربری دست سه نفره❤️🤍🖤
باید چیکار میکردم 

به نظرم به اندازه کافی ازت معذرت خواهی کرده یکم شل کن ...بعد بگو واسه اولین و اخرین بار میبخشمت دیگه هیچ وقت هر هیچ کس و هیجا نشنوم ک چکار کردی وگرنه این دفعه واقعا طلاق

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

كاري نداره اثباتش

جلو تو به دوستاش زنگ بزنه و شروع كنه دوباره چرت و پرت گفتن و اراجيف 

حتما از واكنش و حرفاي اونا به نتيجه ميرسي

فقط اونا نبايد بفهمن تو پيششي و داري گوش ميدي

هرچند بنظرم تا الان باهاشون هماهنگ شده ولي از رو نوشته هات بعيد ميدونم واقعيت داشته باشه شوهرت داشته مسخره بازي درمي اورده 

2731
حالا نمیدونم چیکار کنم  بگم جدایی؟؟ جمع کنم برم خونه بابام؟؟ هنوز به هیچ کدوم از خانواده‌ها نگ ...

خونه رو به نامت بزن برو دفتر ثبت اسناد تا راهش بهت بگه 

هر چیزی راهی داره

اگر الان که بروش آوردی کاری نکنی

پر رو تر میشه و میفهمه که کاری از دستت نمیاد هر کاری دلش بخواد از این به بعد انجام میده

خانوما کسی اسم اون برنامه رو میدونه خاهش میکنم اگه میدونید بگید

نامزدم داره میره

نمیدونم کی میاد میخام حرفاشو بفهمم

💔

کاش من معلم املای تو بودمو دوستت دارم را برایت املا میگفتمو هی میپرسیدم: تا کجا گفتم ؟!و تو میگفتی : ”دوستت دارم"
طرف فیلم میدید یه آدم بود دومتر شاخ داشت، با شاخش یه برج و نصف کرد! به بغلیش گفت نمیشه ها، بغلیش گفت ...

همچین برنامه ایی هست ولی باید از طریق قانون پیش بری تا بهت مجوز بدن داشته باشیش اینم فقط برای شرایط خیلی خاص نه اینکه بری تو بازار دانلودش کنی😂

برنامه ضبط مکالمه

با گوشی خودم میشه بشنوم یا باید رو گوشی خودش باشه برنامه

کاش من معلم املای تو بودمو دوستت دارم را برایت املا میگفتمو هی میپرسیدم: تا کجا گفتم ؟!و تو میگفتی : ”دوستت دارم"
روگوشی خودش 

اخه استارتر گفت رو گوشی خودش وقتی همسرش حرف میزد با دوستاش شنیده

چرا من حس میکنم همه اش الکیه.آخه کسی که خیانت دیده و عصبانیه میاد اینجا تایپ میکنه؟

آره میاد

من خودم روزی که خیلی حالم بد بود اومدم اینجا تایپ کردم

زن نوین ،دختر نجیبی است که عشقش به یک ازدواج موفق ختم شود، همسری نیست که در خفا از خیانت‌های شوهرش رنج بکشد_ پیردختری نیست که در حسرت عشق نافرجام جوانیش بسوزد، او قربانی شرایط رقت‌بار طبیعت سرکوب شده‌اش نیست.زن نوین قهرمانی است که مستقلانه از زندگی طلب می‌کند، که اعتماد به‌نفس دارد، که علیه بردگی جهانی زنان در مقابل دولت و خانه و جامعه می‌ایستد، که به عنوان نماینده هم‌جنسانش برای حقوقش می‌جنگد.          📕 آزادى_زنان✍ #الکساندرا_کولنتای
اخه استارتر گفت رو گوشی خودش وقتی همسرش حرف میزد با دوستاش شنیده

مگه میشه من همچین چیزی نفهمیدم                          فهمیدم میزارن روگوشی طرف تو برنامه ها پناهانش میکنن ولی ایجور ک شما میگی نمیدونم

زهرا خانوم میدونم خیلی سخته لطفا یکم آروم باشید ابراز ناراحتی بکنید اما یه لحظه فکر کنید که شاید جلوی دوستاش لاف زده که البته اون کار هم کار ناشایستی هستش اما حرفی نزنید که بعدا خودتون پشیمون بشید چون وقتی حرفی می زنید و از دهنتون بیرون میاد دیگه نمی تونید برش گردونید ... دیگه بهش سیلی نزنید ایشون هم ازتون یاد می گیره و در شان شما نیست بهتره با یک مشاور مجرب و قابل اعتماد مشورت کنید بعد تصمیم بگیرید

مگه میشه من همچین چیزی نفهمیدم                    ...

میشه تو کوگل بزن 

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
2706