2737
2739

بگید...😁

همواره لبخند بزنید روزی زندگی از آزردن شما خسته خواهد شد...♡/تو تاپیک های ترسناک و طنز من رو تگ کنید😉😁🌹

من یه بار پیش معلم شلوارم افتاد همه به من خندیدن

من همون دختری هستم که تو ۱۶ سالگی بهش تجاوز شد........مامان چرا به من باور نداری؟مگه دست خودم بود بهم تجاوز شد.......میدونم از اینکه منو به دنیا اوردی پشیمونی.........من عامل تمام بدبختیای تو هستم.........میدونم داداش دوقلومو بیشتر از من دوست داری.......مامان چرا منو مجبور کردی به خاطر تو تاپیک بزنم و چند کاربر بهم توهین کنن......ولی یه ذره منو تحمل کن قول میدم تنهات میذارم که راحت شی.......مامان چرا وقتی من مجرد بودم منو مجبور کردی بی بی چک بذارم فقط به خاطر اون حرف فالگیر........با اینکه منو دوست نداری ولی یه تار موی تورو با دنیا عوض نمیکنم......فقط قول بده به خاطر من گریه نکنی چون من تو این دنیا مسافرم......اگه مردم بیا این امضا رو بخون تا بفهمی من قصدم ناراحت کردن تو نبود کاشکی میتونستم بهت بگم چه قدر دوست دارم ولی تو به من شک میکنی به من اعتماد نداری.......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه درس امار اون مبحثی هست ک تاس میندازن الان یادم رفته چی بود بعد هی استاد مثال میزد بعد گفت پرستای زن و مرد رو میرزن رو هم 😂😂😂 ک کلاس منفجر شد خودشم غش کرده بود از خنده

قیافه من🔫😑😑وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته 🔫😑الویه خوردم، تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره😲 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . وقتی باد پرده رو تکون میده نوار سربی پرده واسه جنین ضرر نداره؟ ذراتش توی هوا معلق بشه😫😫😫بچه فامیل با لیزر اسباب بازیش نور انداخت روم واسه بچه ضرر نداشته باشه🤦‍♀️ مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                           
2731

سال آخر مدرسه بودیم

معلم زیستمون داشت درمورد کرم های خاکی صحبت میکرد و میگفت:(کرمهای خاکی تخمک های خود را بارور میکنند)

همه کلاس ساکت بود منم یهو خندیدم بلند گفتم هههه خودش خودشو میکنه😂😂😂😂خلاصه بد روزی بود🤣

زندگی جاریست...😍                                                     شایدم مادر شوهره👹دقیق خبر ندارم🤷🏻‍♀️😂

معلم راهنماییم چاق بود بعد لایه روی صندلی کنده شد این با با.سن افتاد گیر کرد تو صندلی ماهم غش😂😂😂😂هرچی بیچاره میگف کمکم کنین ماهمه میخندیدیم وایییی

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده♡  

ی بار سر کلاس انلاینی یکی از دخترا میکروفونش خراب بود صداش عین مردا بود بعد استاد بنده خدا هی گیج میپرسید اسمت چیه اونم با صدا مردونه میگفت اسمم ملیکاس

بعد استاد گفت من تو رو میندازم ک مسخره بازی راه انداختی

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد‌‌‌‌‌‌‌‌‌                            شهر بر روی سر من عربی می رقصد                              این جهان با همه دغدغه هایش دارد                           روی یک جمجه یک وجبی می لرزد
2740

آقا کلاسا تازه مجازی شده بود منم حواسم نبود بلندگوم روشنه خواهر زاده هام هی جیغ میزدن منم عصابم یهو بهم ریخت گفتم خفه شید ببینم این چی زر زر میکنه و اینگونه شد که من اون درسو افتادم و دیگه خودم سر کلاسا خفه شدم😑

تیکرم به وقت مرخص شدن پسرامه 💔بله من یک جفت دوقلو دختر دارم وقتی دوقلو هام ۲ ماه بودن بازم باردار شدم اونم دوقلو خداخواسته بود قصدم سقط بود اما الان عاشق پسرامم پسرام ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۲۵ هفته و ۴ روز به دنیا اومدن میشه برای سلامتی هر ۴ تاشون صلوات بفرستین ممنونتونم به امید روزی که پسرامم ببرم خونه و هر۴ تا بچمو صحیح و سالم بزرگ کنم 

صدای باد شدید معدم (منظورم جابجاشدن باد در شکم) تا اونور کلاس میرفت حالا همه فکر می کردن صدای قارو قور گرسنگیه

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای بیماری اعصابم دعا کنید. من دعای شما نی نی سایتی ها رو خیلی باور دارم. منم واسه هر حاجت‌مندی در سایت دعا کردم و صلوات یا سوره حمد میخونم.

معلما که خییلی پیشمون سوتی دادن

از با کفش پاشنه بلند سر خوردن پیشمون

تا با لاک‌ناخن اونم نوع قرمز اومدن سره کلاس

تا چیزهایی دیگه که کرکره خندست😂😂

خودمون هم سوتی زیاد دادیم

یادمه سرکلاس تاریخ بودیم از معاون مدرسه لجمون گرفته بود منم بلند گفتم بر تو کوچه(یعنی ب.ا‌س.ن)

معلمون با ی خنده ژکونت و اروم گفت کوچه بتبست و تاریک و من بودم لال شدم تا اخر کلاس

معلمون هم تا اخر زنگ به من چشمک میزد

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
2706