2737
2734
عنوان

کسایی ک با قرص سقط کردن میشه بیایید.سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 581 بازدید | 30 پست
چرا⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩ شاید آسیب ببینی

اره خیلیا اسیب میبینن...دختر عمه ام سقط کرد از عمد الان ده ساله بچه اش نشده.... همه دکترام میگن چون سرخود سقط کردی اینجوری شده 

خدایا شکرت بابت همه داده ها و نداده هات ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پونه دم کن بخور رحم و تخلیه میکنه

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2728
تو تاپیک های قبلی نوشتی دخول نداشنی حامله شدی باکره بودی و فلان بچه رو هم که خدا داده سقط کردی  ...

اره عزیزم من باکره بودم ک حامله شدم واقعا دلیلی نمیبینم بخام اینجا ک هیشکی منو نمیشناسه دروغ بگم چون من اینجا میپرسم تا راهنماییم کنن چون از هیشکی نمیتونم بپرسم

ولی بعد اینک حامله شدم خودم خاستم ک بکارتمو از دست بدم یعنی توصیه چند نفر دیگ بود و تو اون استرسی ک داشتم ک فک کردم این کارو کنم بهتره

من خیلی خیلی زیاد عاشق بچم یکی از ارزوهام مامان شدنه

ولی تو ک میگی هدیه خدارو سقط کردی اصن ب جا من هستی؟

میدونی تو چ شرایطیم میدونی با چ عذابی مجبور ب این کار شدم

کاش انقد زود قضاوت نمیکردین

بالاخره یه روز صب ب جای این ساعت زنگدار لعنتی تو با بوسه ات بیدارم میکنی. 😥😥😥
اره خیلیا اسیب میبینن...دختر عمه ام سقط کرد از عمد الان ده ساله بچه اش نشده.... همه دکترام میگن چون ...

منم تازه سقط کردم بچم رشدش متوقف شد ولی رفتم دکتر گفت مشکلی نداری اما میترسم اقدام کنم دوست دارم جای فرشته قبلی پربشع اما نمیشه دیگ⁦☹️ سنم کمه

تو تاپیک های قبلی نوشتی دخول نداشنی حامله شدی باکره بودی و فلان بچه رو هم که خدا داده سقط کردی  ...

بنظرم جک گفته،اخه کسی که باکره باشه که نمیتونه جنین سقط کنه درسته پنج هفته خیلی کوچیکه ولی با کیسش اندازه یه پرتغال میشه

سقطتت ناقص بوده  برو دکتر زنان بهش بگو برات سونو بنویسه مشخص میشه بعد خودش بهت قرص میده دفع می ...

واقعا فرقی نمیکنه استرس این موضوعو دارم

2738
بنظرم جک گفته،اخه کسی که باکره باشه که نمیتونه جنین سقط کنه درسته پنج هفته خیلی کوچیکه ولی با کیسش ا ...

برگرد جواب این خانومو ک دادم بخون

کاش وقتی یکی تو شرایط بدیه حداقل قضاوتش نکنیم

اره عزیزم من باکره بودم ک حامله شدم واقعا دلیلی نمیبینم بخام اینجا ک هیشکی منو نمیشناسه دروغ بگم چون ...

خدا حتما شرایطتو میدونسته که اونو گذاشته بود تو دلت... میدونی هزاران نفر منتظر همون لحظه ان.... خدا هیچکاری رو بی دلیل نمیکنه... تو یه ادمو از زندگیش بیرون کردی... به من ربطی نداره...شما هم که سقط کردی هیچ... ولی اهای کسایی که تو این شرایط هستین اینکارو نکنید توروخدا

ااره طبیعیه فقط اینکه دردو خونریزیت کم نشده یعنی احتمالا بقایا داری وحتمابرو سونو دکتر بهت قرص میده سریع تموم میشه وخونریزیت میشه لکه بینی وتموم میشه رابطه هم بهتره نداشته باشی چون اذیت میشی

منم تازه سقط کردم بچم رشدش متوقف شد ولی رفتم دکتر گفت مشکلی نداری اما میترسم اقدام کنم دوست دارم جای ...

نه ان شاء الله میشه... هیچ نگران نباش خدا یه بار داده دوباره هم میده 

خدا حتما شرایطتو میدونسته که اونو گذاشته بود تو دلت... میدونی هزاران نفر منتظر همون لحظه ان.... خدا ...

من اگ این بچه رو نگه میداشتم مساوی بود با بی ابروی خانوادم درسته ک شوهرم بود و حلال 

ولی فرهنگا فرق میکنه

برگرد جواب این خانومو ک دادم بخون کاش وقتی یکی تو شرایط بدیه حداقل قضاوتش نکنیم

قضاوت نکردیم وقتی توضیح ندادی خب ادم شک میکنه دیگه،بعدم ظاهر مساله این بودکه شما باکره هستی وداری سقط میکنی واین موضوع از نظر منطقی عملی نیست که یک باکره بتونه سقط کنه،ایاما خبرداشتیم که الان دیگه دوشیزه نیستی

واقعا فرقی نمیکنه استرس این موضوعو دارم

نگران نباش برو متخصص سونو بده یا میگه کورتاژ کن که بهتره چون زود راحت میشی من یک ماه قرص خوردم باز بقایا دفع نشد آخرشم کورتاژ کردم پیش یه متخصص خوب کورتاژ کن نگران نباش منم بچه اولم کورتاژ شد و دکتر گفت اصلا مشکلی برای بچه دار شدن ایجاد نمیکنه ولی موندن بقایا ناباروری و هزار تا مشکل داره  

2706