2733
2739
زهره جون هر چی می خوای بخری وقتی بری تو بورسش دستت میاد چی مده و چی جدید. مثلا واسه پرده یا باید بری زرتشت یا مولوی. اونجا همه مدلهای جدید دارن.
یا رب این نوگل خندان که سپردی به منش می سپارم به تو از چشم حسود چمنش
یعنی هیچکی حدود قیمتم نداره میخوام بودجه ریزی کنم من حسابدارم تا برنامه برا خرجام نداشته باشم خرج نمیکنم
خیلی بدین من تند تند جواب همتونو میدم
بوسمو پس میگیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه پرده مثلا بستگی داره چند تا پنجره داشته باشی . اگه پنجره تمام قد داشته باشی مدلهای والان 1 طرفه چین دار خیلی فشنگن . بستگی به پارچه و اندازه ات هر پنجره ای تقریبا به طور معمول 100 در مییاد
2731
ولی واسه پرده خیلی خوب بگرد . اول هم برو همه وسایلات . حتی مبل و فرشت بگیر بعد پرده که تو رنگ اشتباه نکنی . بعد هم مغازهزیاد برو و مدل آلبوم ها رو ببین پارچه ای رو انتخاب کن که نخ کش نشه و چروک نشه یا حداقل کم چروک شه چون بعضی پارچه ها تا آویزون می کنی انگار چروکند . اگه دوست داشتی از رنگای شاد استفاده کن و تو بعضی اوقات رنگای مکمل تو پرده خیلی شیکه
زهره جون به اندازه پرده مربوط میشه. پرده اتاق خوابت فکر نکنم زیاد گرون دربیاد ولی پرده پذیرایی از اونجایی که معمولا چند لایه میشه و والان می خوره فکر کنم متوسط باید 500 براش حساب کنی. قیمتها خیلی متفاوته. فقط باید بری یه سر به مغازه ها و کاتالوگ پرده هاشونو ببینی.
2740
با سرچ تو اینترنت میتونی مدل بدست بیاری ولی واسه قیمت باید بری مغازه بپرسی.
اینجا رو ببین.http://dekore20.mihanblog.com/post/631

مثلا مامان من پارسال عید فقط پارچه حریر زیری پرده هاش رو عوض کرد شد حدود 500 تومان.
این خیلی تاپیک خوبیه . امیدوارم بقیه دوستان هم به جای زدن تاپیک جدید بیان اینجا و از تجربیات هم بهره ببرن . من زیاد با پرده آشنایی ندارم . ولی بقیه راست میگن عزیزم . اول برو پرده فروشی ها رو ببین . جنس وقیمتها رو چک کن . اونوقت برای هزینه ات برنامه ریزی کن .