2737
2734

قدش متوسط میخاد تا زانوش باشه مدلشم ک کمرش چینه و روسرشونه چین میخوره

پشت وپناهم خداس وقتی خالق‌کل جهان هستی خداست به غیر او امید بستن اشتباس...هرخواسته ای دارین فقط ازخودش بخاین نه از بندش...اگه باتمام ایمانت ازخودش خواستی بی شک بهش میرسی....خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت همه چی...تیکرتولد۲سالگی گل پسرم

پشت وپناهم خداس وقتی خالق‌کل جهان هستی خداست به غیر او امید بستن اشتباس...هرخواسته ای دارین فقط ازخودش بخاین نه از بندش...اگه باتمام ایمانت ازخودش خواستی بی شک بهش میرسی....خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت همه چی...تیکرتولد۲سالگی گل پسرم

برای دختر 12 ساله مانتو میپوشین🤤😑

کاربر خانوم هستم                                     خاهشن توهین نکنید بگین دروغ هستی و فلان.. کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده واسه همین تاپیکا مرتبط نیس پس لدفن توهین نکنید با تچکر   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من با یک و نیم متر بلندتر از این و گشادتر دراوردم

برای چندسال گلم؟اگه میشه راجب دوختش جزئی راهنماییم کنی ی دنیا ممنونت میشم چین پایینش بلدم اون‌چین استینش برششم بلدم وصل کردنش چجوریه بعددوخت سرشونه بایدوصل شه؟یا یقه دوهتش راحته؟

برای چندسال گلم؟اگه میشه راجب دوختش جزئی راهنماییم کنی ی دنیا ممنونت میشم چین پایینش بلدم اون‌چین اس ...

برا خودم بود

چین سرشونه رو انگار بعد دوخت وصل کرده ولی میتونی هم بین درز بذاری بدوزی یه دوخت هم از رو. پارچه اش آهارداره چینش رو هوا واستاده .

یقه اش هم اگه سختته گرد ساده کن

2738