2733
2734
عنوان

شکستن سنگ کلیه با لیزر

| مشاهده متن کامل بحث + 15853 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شوهرم داره ۸میله اونم شنبه وقت عمل داره  خودش میگه به همراه نیازی نیست  خودم دوتا بچه د ...

پدرشوهر منم میگفت ب همراه نیاز نیس ولی بعدش ک لیزر کردن سنگ ریز میشه و تکون میخوره خیلی درد داشت زنگ زده بود خواهرشوهرم رفته بود با ماشین آورده بودش.. حتی نتونسته بود رانندگی کنه تا خونه نیم ساعت راهه

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎
پدرشوهرم همین ماه پیش انجام داد.. بیمارستان رضوی رفت. آره درد داشت بنده خدا خیلی. دوروز. بعد دوروز خ ...

بیهوشش کردن گلم؟

بعد عمل چقدر بیمارستان نگهش داشتن؟

تثبیتی مانکن های ۱۴۰۰💪💪💪
پدرشوهر منم میگفت ب همراه نیاز نیس ولی بعدش ک لیزر کردن سنگ ریز میشه و تکون میخوره خیلی درد داشت زنگ ...

وایییی

گفتی بعد دوروز که از عمل گذشت سنگا افتادن؟

تثبیتی مانکن های ۱۴۰۰💪💪💪
نپرسیده خودم تو نت خوندم که یا بیهوشی کامله یا آرامبخش میزنن که بخوابه

ن هیچی نداره ی عمل ساده سرپایی 5 دقیقه ای.. لیزره دیگه از رو پوسته نمیبرن ک بیهوش کنن

2738
بیهوشش کردن گلم؟ بعد عمل چقدر بیمارستان نگهش داشتن؟

همونجا مرخصش کردن.. بیهوشی و بی حسی نداره.. دوروز اول ک تکون خورده بود. خیلی دردداشت.. بعد هی دارو هاشو می‌خورد و مایعات هی کم کم ریخت و دفع شد.. تا یه هفته داشت میریخت درد کشید خیلی بنده خدا

همونجا مرخصش کردن.. بیهوشی و بی حسی نداره.. دوروز اول ک تکون خورده بو. خیلی ورداشت.. بعد هی دارو هاش ...

خدا به خیر بگذرونه 

وقتی درد داره دلم میسوزه براش😔

تثبیتی مانکن های ۱۴۰۰💪💪💪
خدا به خیر بگذرونه  وقتی درد داره دلم میسوزه براش😔

آره مخصوصا ک مرد هستن و سخته یکم وقتی میاد پایین ک دفع بشه چون لوله ماننده و تنگه براشون.. مایعات خیلی بده بخوره بعند  هندونه خوبه . بعد مادرشوهر من پوست خربزه میجوشوند میداد بابا می‌خورد خیلی تاثیر داشت و زود دفع شدن.. ت ام امتحان کن

آره مخصوصا ک مرد هستن و سخته یکم وقتی میاد پایین ک دفع بشه چون لوله ماننده و تنگه براشون.. مایعات خی ...

این سنگش تو لوله گیر کرده و ورم کرده

نمیدونم چی بشه

تثبیتی مانکن های ۱۴۰۰💪💪💪
این سنگش تو لوله گیر کرده و ورم کرده نمیدونم چی بشه

ای وای بنده خدا چه سخت.. انشالله ک لیزر رفت زود جواب میگیره و دفع میشه گلم نگران نباش.. خدا سلامتی بده انشالله