2733
2734
عنوان

بچها واقعا میشه ب این اقا اعتماد کرد ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 594 بازدید | 91 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ایشون یه مخ زن حرفه ای تشریف داره بعنوان یه ادمی که با خیلیاااا دوران مجردیم حرف زدم دارم بهت میگم خوب میشناسم همچین ادمایی رو , این کارو فلانم همش بهانه اس دختر جان از اولم قصدش همین بوده 

مگه میشه ندیده و نشناخته !!؟؟؟

ببین تو الان موقعیت خوبی داری یه جورایی نیمچه مستقل محسوب میشی خوب دختر خوب و مستقل هم کم پیداست دیگه میخواد آشنا بشه باهات حرف بدی که نزده 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
2740

نه اصلن قابل اعتماد نیست.نه جدیش بگیر نه اجازه بده بهت نزدیک بشه.چیزی که مشخصه اینه که قصدش ازدواج و این مسائل نیست فقط میخواد اعتمادتو جلب کنه.شک نکن به خیلیا قبل تو این حرفارو زده و بعد از اینم میزنه

بنظرمن یه فرصت برااشنایی بده شاید فردخوبی باشه

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
ببین تو الان موقعیت خوبی داری یه جورایی نیمچه مستقل محسوب میشی خوب دختر خوب و مستقل هم کم پیداست دیگ ...

راست میگی ینی !!!! 

خدا کنه همین طوری باشه 😭😭😭😭

میشه لطفا برای آرامش دلم و موفقیتم یه دونه صلوات بفرستی ❤
از کجا فهمیدی ؟ 

تابلو بود اگه میگفت اره دیدم اونموقع ناراحتی پیش میومد معمولا یه سری آقایون با چشم دلبسته یا میوفتن تو هوس نمیدونم قیافه شما چطور یه ولی هرچی هست طرفو جذب کرده از اوناس که قیافه براش مهمه 

ما گناه رو نمی بینیم مگر انکه زنی مرتکب آن شود ...!
راست میگی ینی !!!!  خدا کنه همین طوری باشه 😭😭😭😭

این نظر منه بنظرم از شرکتی که میگه یه تحقیقی بکن ببین چجور آدمیه بصورت ناشناس

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗

گول نخور

منم یه سری اینطوری گول خوردم😥

عاشقان ماه هستم.اگر دوست داشتید به صورت ناشناس میتونید حرفی یا نظری برای خودم یا تاپیکام بنویسید.دوست دارم بخونم خیلی برام مهمه.                         https://harfeto.timefriend.net/16431104265148
نه بابا خول و چله  ادم عاشق طرفم بشه به این سرعت نمیگه مگر اینکه خل باشه

اره منم همینو میگم 

حالا گیر دادع میگه ی فرصت بده اشنا شیم خب 

میشه لطفا برای آرامش دلم و موفقیتم یه دونه صلوات بفرستی ❤
2706