2733
2739
عنوان

نمی دونم چرا دلم براش نسوخت

| مشاهده متن کامل بحث + 800 بازدید | 53 پست

مقصر اون دختر نبوده 

چقدر فامیلاتون بی فرهنگن که فکر میکنن پسر اوردن قیافه و پز داره 

لیلی من   مستانه ی چشمان توام ...             تو مرگ دلم را ببین و برو  چو طوفان سختی به شاخه ی غم  گل هستی ام را بچین و برو....      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه ربطی به اون داشته شما باید رفتاری خانوادت درست میکردی یا کلأ بیخیال حرفشون میشدی من خودم جاریم بعد من عروسی کرد پسردارشد من چهار سال بچه دار نشدم هر کی هر چی میگفت میگفتم به یه ورم مگه قراره من اون باشم اون بااون زندگی حال میکنه من بازندگی خودم الانم همینطوره خواهر شوهرم میگه اون ماهواره داره اون هر چی میخره میخوره واینا میگم اون زندگی وشوهر خودشو داره منم زندگی وشوهر خودمو قرار نیست هر کاری اون کرد منم بکنم 

2731
چه ربطی به اون داشته شما باید رفتاری خانوادت درست میکردی یا کلأ بیخیال حرفشون میشدی من خودم جاریم بع ...

اون که صد البته ولی آدم های بسیار زبون بازی بودن حالا هر کدوم یه ور افسرده افتادن من از خدا خواستم کمکم کنه هر طور حتی با رفتن خودم چون خسته شده بودم بابامم آدم شده دیگه نشسته سر جاش هر کس فخر می فروشه باید پای لرزشم بشینه

حق داری خدا لعنت کنه هر پدر ومادری که بچه خودشو با دیگران مقایسه میکنه 

من که خیلی ضربه خوردم سعی میکنم مادر خوبی در آینده بشم و حامی بچه هام چون هر کس یه سرنوشتی داره و این تفاوت ها قشنگی دنیاست

ببخشیدا خیلی ببخشید بنظرم اگه این اتفاق برای پدرتون میوفتاد شما راحتتر میشدین اون دختر که تقصیری ندا ...

واقعا گاهی دلم می خواست بابام نباشه اصلا  اما انگار رفتارش با اونا ریشه در کودکی داشته که خودش هم مدام با اونا مقایسه می شده به هر حال برای همه درس عبرت شد

2738
واقعا گاهی دلم می خواست بابام نباشه اصلا  اما انگار رفتارش با اونا ریشه در کودکی داشته که خودش ...

بزرگترا هم میتونن اشتباه کنن ولی چون سنشون بیشتره همه فک میکنن کسی نباید مخالفت کنه و اونا درست میگن🤦‍♀️