2737
2734
عنوان

تولدم دوساله که شوهرم نگرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 187 بازدید | 36 پست
روم نمیشع😔ولی خیلی ناراحتم  چو باید روز تولدم حداقل یک فرقی با روز عادی می‌کرد مگه چند بار م ...

ناراحت نشیا تقصیر خودته خب برو بگو بهش تا نگی اون نمی‌فهمه و باید خودت الکی خودخوری کنی

چیکار کنم دلم نمیاد تلافی کنم پارسالم شوهرم برام تولد نگرفت خیلی ناراحت شدم ولی تولدش شد پیشم نبود ...

عززززیززززم مشابه این اتفاق برام چند سال پیش افتاد من دانسگاه بودم از صبح شوهرم اصلا زنگ نزد تبریک نگفت با خودم‌گفتم لابد غروب که برم خونه میخواد سوپرایزم کنه غروب رفتم خونه دیدم خوابیده هم اعصابم خورد شد هم خنده‌ام‌گرفته بود زدم به مظلوم بازی گفتم جدی سوپرایزی در کار نیست؟ بعدم زدم به مسخره‌بازی و شوخی و کلی خندیدم و بعدم به شوخی چند تا تیکه انداختم.. یکم که شد دیدم لباس پوشید رفت یه کیک کوچیک خرید اومد خونه.. شاید تو دلم ناراحت شده بودمااا ولی خب غصه میخوردم چی عوض میشد زدیم به مسخره بازی و کلی خندیدم تا روز تولدم رو خراب نکنم.. البته ناگفته نمونه سالهای قبل و بعدش گاهی جبران هم کرده حالا این که دو تا سال تولد نگرفته عیب نداره شاید بعدها یه سوپرایز خوب برات داشته باشه

🌱خداروشکر که خدا هست🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ناراحت نشیا تقصیر خودته خب برو بگو بهش تا نگی اون نمی‌فهمه و باید خودت الکی خودخوری کنی

میدونم ولش کن بیخیال دیگه گذشته الکی دعوا کنم چی بشه دیگه گذشت تموم شد رفت بر نمیگرده فقط الکی بحث دارم میکنم انگار چون سال جدید هم ماه محرمه تولدی هم درکار نیس بی خودی تلاش میکنم که بفهمه تولد میخواستم

عززززیززززم مشابه این اتفاق برام چند سال پیش افتاد من دانسگاه بودم از صبح شوهرم اصلا زنگ نزد تبریک ن ...

چشمم اب نمیخوره 

اخه پارسال خودمو گول زدم بااین روش که سال جدید صدرصد تولد میگیره 

یکسال اینطور خودمو اروم کردم

ولی نگرفت. سال دیگم تولدم محرمه

تولد هم بگیره اصلا خوشحال نمیشم چون واقعا 2سال شدید خورده تو ذوقم

از وقتی عروسی کردیم اومدیم خونه خودمون هنوز یک تولد تو خونمون نگرفته برام دلم میگیره ازاینکه قول داد ولی نگرف

2728

[QUOTE=208691536]چشمم اب نمیخوره  اخه پارسال خودمو گول زدم بااین روش که سال جدید

میدونم ناراحتی و هر چی بگم ته دلت باز غصه داره.. ولی بیخیال تنتون سلامت..کنار هم شاد باشین

🌱خداروشکر که خدا هست🌱
مشکل اینجاهست کنار هم زیادم شاد نیستیم شوهرم سوظن شدید داره😢

عزیزم با صحبت همه مشکلاتت حل میشه خواسته‌هاتو تو موقعیت مناسب بدون دلخوری مطرح کن. خجالت میکشمو روم نمیشه رو هم بذار کنار. دعا میکنم همه مشکلاتت با همسرت حل بشه و در کنارش شاده شاد سالهای سال زندگی کنی. 

🌱خداروشکر که خدا هست🌱