2733
2734
من که نمیگم. خودشون میگن افراد زیر ۵۰سال نزنن نازایی میاره. شما انقدر سریع تاثیرشو فهمیدید

انقد فیلم دراومده ادم گیج میشه من شوهرم نمیزنه خودمم شک دارم گعتم اول برم با دکترم مشورت کنم

من که نمیگم. خودشون میگن افراد زیر ۵۰سال نزنن نازایی میاره. شما انقدر سریع تاثیرشو فهمیدید

اون واسه این بود که ممکنه غلظت خون بیاره خیلی نادر این اتفاق میفته توصیه میکنن کسی که بارداره استرازنکا میزنه اسپرین هم مصرف کنه چون خانم باردار بیشتر در معرض خطر هست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
انقد فیلم دراومده ادم گیج میشه من شوهرم نمیزنه خودمم شک دارم گعتم اول برم با دکترم مشورت کنم

اجباری میکنن عزیزم دیگه اختیاری نیست نزنی خدمات نمیده دولت احتمالا از اواخر مهر یا ابان اجباری میشه

2740
خوب چرا جونها نزنن و  مسن تر ها بزنن. یعنی اونا غلظت خون بالا نمیره

شایدم این حرف علمی نباشه منبع باید دید کجا بوده من خودم چون باردارم دوز دوم رو دکترم گفت اسپرین مصرف کنم همزمان باهاش فقط چون باردار هستم واسه افراد عادی نیازی نیست

نههههههههههه 

پس چجوری اطرافیان من زدن حاملن.....  واقعا این شایعه هارو باور دارید. 

اولش یه خواننده خاموش بودم😎ولنتاین97عضو شدم با کاربری 🍁خزان🍁21مهر 99سوپرایز شدم و تعلیق شدم یهووویی🧐😟خلاصه که یه تعلیقی ام به دلایلی نامعلوم😶🤐🤫
خوب چرا جونها نزنن و  مسن تر ها بزنن. یعنی اونا غلظت خون بالا نمیره

چون تو تحقیقات این عارضه توی پیرا دیده نشده

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی❤💍/بعد از کارشناسی میخوام به دلایل شخصی مجدد کنکور بدم.لطفا به تاپیکام گیر ندین😘/من فقط تو شبکه های اجتماعی اجتماعیم✋
2706