2752
2734
خودت درست کن تو خونه  من دیشب پیتزا درست کردم جاتون خالی  اکثر فست فودها رو میشه تو خونه ...

بخاطر بیماریم از تمام چیزایی ک دوست دارم باید محروم باشم فعلا

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راحت بودن حجابم بیرون دوس دارم با یه سویشرت و شلوار یا تی شرت برم بیرون  دیدن بازی تیمم از نزد ...

بازی های والیبال اینا که خانوم ها رو راه دادن رفتید استادیوم؟ 

بعضی ها هم جام جهانی یا لیگ قهرمانان آسیا می رن کشور دیگه می بینن. 

2731
چیزایی که گفتید که خیلی هاش اصلا پیش پاافتاده نیس و محرومیت هم به حساب نمی آد . 

داشتن شغل. و پوشیدن لباس عروس 

.به نام خدای رنگین‌ کیان .کاش بد نشود آخر این قصه ی بد . ایران همیشه عزادار.ایران همیشه گریان.ایران همیشه غمگین.
بیااااا بریم کوچه پشتی بخرم برات      

بخر جونم😂😂گولم نزن

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

یه طبل بود بچه ها تو عاشورا میزدن

کوچولو بودش

هر کاری کردم برام نخریدن،اخرسر خودم چن سال پیش برا داداشم خودم خریدم ک مث من حسرت ب دل نشه

چی بود اونا واقعا ک براش حسرت خوردم؟

ی سریم ی بالهایی بودن مث بال پروانه،دخترا وصل میکردن پشتشون،از اونام خواستم کشتم خودمو نخریدن برام

اونا هیچ وقت یادم نمیرن

ادم میشناسم وقتی میره عروسی مهمونی تولد اینا ،اگه بعدش یه بلایی سرش نیاد یعنی چشم نخورده،و اگه چشم نخورده باشه به این باور میرسه که به اندازه کافی زیبا نبوده😢
ژینا جان هومیوپاتی رو امتحان کردی؟

جان دلم 

چجورع

اینکه جوابشو ندادم☹

یک عدد دهه هشتادیه خوشگل😌❤از کسایی که خوراکیامو بهشون تعارف میکنم و اونا هم میخورن متنفرم😑جمعیت قلب منو آمار بگیری همش❤️تویی❤️.           تو سرآغاز همه آرزو های شیرین منی😌🍯.               یه تار موش که سهله...... :)                                     فکرشم به کسی نمیدم😌.                                       آقای قاضی تا کی باید براش بمیرم و اون نبینه؟ :(       :چند بار میتونی بمیری؟تا وقتی که اون ببینه:) 
2706