2737
2739
عنوان

💛یک صفحه قرآن بخوانیم

| مشاهده متن کامل بحث + 554 بازدید | 142 پست
ممنونم عزیزم خدا حاجت دلتو روا کنه  من که دیگه امیدی ندارم 😢

خواهش میکنم نازنینم...... ممنون 

توکل به خدا ان شاء الله گره از زندگیت باز بشه 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
سلام خواهریم خوبی؟؟🤩الهی ک خدا خیر دنیا و اخرت رو نصیبت کنه ک اینقدر دلت پاکه ازت خیلی ممنونم😘😘😘

سلام ب روی ماهت خواهری خوبم به خوبیت قاداسی خوش آمدی....ممنون زنده باشی عزیزم 

خواهش میکنم 😍😘😘🍃🙏💕

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فرازی از مقتل حضرت قاسم علیه السلام  پس از آنکه ابن فضیل ازدی ضربه‌ای بر سر قاسم زد، سرش شکافت ...

عزیزپنج تاصلوات وپنج تاحمدفرستادم یارقیه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
فرازی از مقتل حضرت قاسم علیه السلام  پس از آنکه ابن فضیل ازدی ضربه‌ای بر سر قاسم زد، سرش شکافت ...

سلام میشه تو تاپیکاتون برای شفای برادرم التماس دعا بزارید  امروز برای بار سوم تو این ماه بستری شد 

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست. او جبران همه نداشته های من است خدایاشکرت😊
2742
سلام میشه تو تاپیکاتون برای شفای برادرم التماس دعا بزارید  امروز برای بار سوم تو این ماه بستری ...

سلام عزیزم.

الهی که بلا ازشون دور باشه، الهی بزودی زود شفای عاجل بگیرند.. باشه چشم.

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
سلام دوستان وقت بخیر  در این تاپیک صداتون زدم که بهتون اطلاع بدم که برای حاجت دلتون دعا می کنی ...

ممنونم دوست خوبم انشالله حاجت روا بشی 

سهم من 500 صلوات هدیه به شهید بزرگوار 

التماس دعا

تو هوایی، که برای یک نفس خودمو از تو جدا نمیکنم... تو برای من خود غرورمی،من غرورمو رها نمی کنم      

واسه دوست ابجی  @زاموفیلیا دعا کنید تا به هوش بیاد خواهرش گرفتار شده 

شفای خانواده @دلارام_زیبای_من     دعا کنید

@قاصدک1106 @mamoot @پونیو2018‍ 

لطفا برای پدر دوستمون @shabbb    

جوونه .ابجیش گرفتارش شده 

@امیدواربااش‍ 

@شهنور مبینا @مبینا_ماه @baharr_76 @sonamiiiiiiii‍ @آذر_57 شفای آبجیمون @جوگوری شفای بچه دوستمون @آلما_آراد @nafasrad97‍ و نی نی جان 

سلامتی مینا و بچه توی شکمش و حاجت مائده و خاطره @77mary  

حاجت دل نفس و سلامتی خودش و عزیزانش و سلامتی تپش @nafasam1370 

خوشبختی سودا و علی و حاجت دل مهدیه @شیرکاکائو۵ حاجت دل مریم @mary_pak و شفای امیر و شفای بیمار تصادفی 

حاجت دل و سلامتی آبجیم و عزیزانش و شفای باباش @رونیا83 

@shadi252 

@دخترک_عشق_فوتبال‍  

@آناتا @نیکی0    @ریحان_71 @pariyajoooon 

@______negar______ @avakin 

@آااااااا @دخی_شیطوون مهرآسا @باورم @نهنگ_بیبال‍ @عروس_خانومااااا @ریحان__خانوم‍ 

@تردنمکی @هانی_هستم @هانی_مون @دختررویاها‍ @سوزپاییزی2  @mehri62‍ 

حاجت دل و شفای مادر @گوارا 

@دعام_میکنی_مهربون؟‍ 

@جیگرررررررررررر 

شفای بابای @asemane_eshgh‍  شکیلا 

حاجت دل و سلامتی آبجیم  @نازبانوجون۷۴‍ و عزیزانش و آرامش دلشون و آمرزش گناهان و آرامش روح مرحومه 

🔶منتظران سایت 

@ملکه__یخی  @مهربون21  @دوست کاربر @مااااهک.... به نام فهیمه

@merida1362

@بهارکمنتظر

@مامان_اینده_دوقلوها

خواهر کاربر @سهاجوون

@nنازلی

@ناز_خاتون_بانو

@آیلار1399

@khada

@همتا66

@نخودسحرآمیز

2740