2733
2734
عنوان

خانم هایی که بچه دارین و خونه تون همیشه تمیز و مرتبه؟ ؟ ؟ ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 325 بازدید | 23 پست
كوچيكم بود من جمع ميكردم اعصابم خورد ميشد خونه بهم ريخته باشه 😁

چه عالی

خدا حفظش کنه بچه تو عزیزم

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب خوبه  پسر من یکی ۱ سالشه یکی ۳

اصلا انتظار نداشته باش مرتب و تمیز باشی کار سختیه مگر اینکه کمکی باشه. سخت نگیر من انقدر کار میکردم و هنوزم همش در حال راه رفتنم غذا و بازی و فلان و فلان چند روز پیش یهو از حال رفتم

اصلا انتظار نداشته باش مرتب و تمیز باشی کار سختیه مگر اینکه کمکی باشه. سخت نگیر من انقدر کار میکردم ...

آخی.. عزیزم.. خدا قوت 

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
من خونم همييييشه تميزه  پسرم هرچي بياره خودش جمع ميكنه 😃

خوش بحالت بچه من میگه بزاراسباب بازی هامو بریزم خودم جمع میکنم منم میزارم وقتی که بازی کرد کارش تموم شد میگه حوصله ندارم خودت جمع کن بعدشم اگه من جمع نکنم دعوام میکنه که زود جمع کن زیرپاهام میره ۵سالشه

غم که ازحدبگذرد دل حس پیری میکند♡                     سن هرکس راغمش اندازه گیری میکند ♡

وااای بخدا بچه های من اتقدر ریخت و پاش دارن هلاک شدم من ازینور جمع میکنم اینا ازونور میریزن ، هرکی خونه رو میبینه میکه این زنه اصلا نظافت نمیکنه درصورتی که واقعا از قبح تا شب دارم کار میکنم ولی بی فایده

ن عزيزم بذار خودش جمع كنه خودش مسعوليت پذير بشه 😍

گذاشتم شده تاچندروزخونه رو جمع نکردم ولی جمع نکرده هنوزبیشتراورده ریخته ولی دیگه اصلانزاشتم اسباب بازیاشوبیاره پخش کنه توخونه بغیرازدوسه تا

غم که ازحدبگذرد دل حس پیری میکند♡                     سن هرکس راغمش اندازه گیری میکند ♡