2752
2734
ناشکری نکن من حسرت بیست سال پیش که چرا بهش گفتم نه و زندگیم نابود شدو دارم از بودنش لذت ببر شاید درس ...

نا شکری نیست این ... به نبودش هم فکر نکردم تا الان .... گفتم اینو چون چند ماه پیش خرداد ماه خیانت کرد بهم

بهمون گفتن اماده باشید از ابان بریم مدرسه  لباس گفتن مانتوی سرمه ای که یه سایز بزرگ تر و شلوار ...

بنظرم مجازیہ چون دوبارہ کرونا میاد آبان ماہ

از معمولی ھا فرار کنید😁😈.                                                                                                                                    من یہ آدمی ھستم کہ اگر بہ خدام توھین کنی بیشتر دعات میکنم تا معجزہ رو ببینی آرہ عزیزم😉.                                                                                                         توی ھفت زندگی مال منی... 😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نا شکری نیست این ... به نبودش هم فکر نکردم تا الان .... گفتم اینو چون چند ماه پیش خرداد ماه خیانت کر ...

اخی ببخشید عزیزم نمیدونستم قضاوتت کردم ببخش حلال کن

کاربر قدیمی هستم از سال 94 با نی نی سایت آشنا شدم. تاریخ کاربریم 96/1/19هست...
2731
هعییییی دلم داره غش میره

دلت تنگ شده برای مدرسه؟ 

اگه ترسیدي خودتو بغل کن هیشکی امن نیس!                         میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین🥀🖤.                 اگه فرستادی بگو منم برات صلوات بفرستم🙏