2733
2739
یک ماهه هی درخاست لغو کاربری میدم. تعلیق نمیکنه کهههه

من تاپیک زدم سه دقیقه بعد لغو شدم

اخه چرا بی احترامی میکنی

♥️♥️گل دخترا تو واتساپ گروه نماز دارم اگه دوست داشتید درخواست بدید تا عضوتون کنم♥️♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همین کار میکنم خدا خفش کنه با شوق ذوق خواستم عکس بزارم خدااینجور آمارو از بین ببره

ولش کن ... تو کار خودت رو بکن

میگویند انسان های خوب به بهشت میروند...اما من میگویم...انسان های خوب هر جا باشند انجا بهشت است :)
یک ماهه هی درخاست لغو کاربری میدم. تعلیق نمیکنه کهههه

مگه بچه ای شما؟!!!!این رفتارا چیه؟چطور میتونی این کلماتو تو سایت عمومی بگی؟!!!من صدبار درخواست لغو کاربری دادم نی نی یار تگ کردم اومده لغوم کرده 

2731
2738
همین کار میکنم خدا خفش کنه با شوق ذوق خواستم عکس بزارم خدااینجور آمارو از بین ببره

چرا برات مهمه؟ اگ هر واکنشی تو این دنیا بخواد برات مهم باشه ک خودتو از بین می بری اون کابر ک اصلا تو رو ندیده اگ هر کدوم از ما تاپیک میزد این حرفو بهمون میزد امشب شاید قسمت نبود بذاری فردا یا چن ساعت دیگ ک این لغو کاربری زد بزن برای عکس دیدن همه همیشه حاضرن دیدی ک همه بهش توپیدن اصلا بهش فکرم نکن عصاب خورتم خورد نکن❤

تو خواستنی ترین ، نتوانستمِ منی  
واگذارت ب خدا ان شالله عزیزترین کست از دست بدی که اینجور ناحق بمن توهین کردی ان شالله به عزای بچه و ...

به حرف گربه سیاه بارون نمی باره. مگه من به پدر ومادرت توهین کردم .خیلی عذاب وجدان داشتم . ولی الان بی حساب شدیم. باقی حسابمون برا قیامت. خدانگهدار