2737
2739

من طبقه بالا خونه مادر شوهرم میشنم یه پسر دارم که چهار سالشه مدوام همش میره پایین پدر شوهرم هم یه آدم بد زبونی هست که مداوم فوش میده یعنی تو هزدقیقه  5 تا فوش میده فوش های بد خانما بگید چیکار کنم پسرم همه حرف هاشون را یاد گرفته هرجا میریم میزنه هیچ کس دیگه باهاش بازی نمیکنه همه میگن بی تربیته حرف زشت می‌کن کارهای زشت میکنه از پدر شوهرم یاد گرفته دست میکنه تو دماغش نمیخوره نمیدونم چیکار کنم امکان از اینجا رفتن هم ندارم فعلا توروخدا بیایید بگید من مادر چیکار کنم امروز بچم را دعوا کردم پدر شوهرم زد تو گوشم چرا دعواش میکنی من دلم میخواد نوه ام حرف زشت بزنه شوهرم هم عین ماست میمونه اگه ماست یه فایده ای داره اون نداره نمیدونم طلاق بگیرم خودکشی کنم چیکار کنم خستم دیگه 

وزن اولیه 78 وزن فعلی 64وزن هدف 62

عنوانم بلد نیستی بزنی.

ی مادرشوهر و مدرشوهر بد دهن بنویس تا بیان

لیلی من   مستانه ی چشمان توام ...             تو مرگ دلم را ببین و برو  چو طوفان سختی به شاخه ی غم  گل هستی ام را بچین و برو....      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عنوانو عوض کن بنویس پدرشوهرم بددهنه و حرفای بد یاد پسرم میده

الآن همه میان راهنماییت کنن

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عاشق همسرمم❤️خدایا یه پسرخوشگل و باهوش و سالم ازت میخوام❤️دعا کنید تو دلیم یه پسر خوشگل و سالم باشه❤️رفتم ان تی گفت پسره خدایاشکرررررررت خودت مراقبش باش تا به سلامتی به دنیا بیاد❤️😍
2728

کارت عزیزم خیلی سخته.تو مودبی ،پدرشوهرت بیتربیت و سلطه گر.شوهرتم بیطرف.

باید سلیطه بازی دربیاری.مثلا بگو دوباره فحش بدین جلو بچم یا توهین کنین میرم کلانتری ازتون شکایت میکنم.

یا رو شوهرت فشار بیار از اونجا برین

من و خدا💫
2740