2737
2739
سلام دوستان،الان داشت اخبار میگفت خب خبر خوبی بود برا ماک اینقد داریم خرج میکنیمو اخرشم بی نتیجه
سلام عزیزم.
خدا از دهنت بشنوه خواهر.....
منکه علاوه بر مشکل همسرم بخاطر هزینه بالای آی وی اف فعلا بیخیال همه چی شدم...
خــــــدایا شکرت که برام معجزه کردی... عشق مامانی پسر عزیزم خوش اومدی به زندگی منو بابایی   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زهرا جون درست میگی منم الان 16 ماه اقدامم با اینکه فقط یکم تنبلی دارم هر ماه کلی هزینه بر میداره بعدشم ک پری خانوم تشریف میاره و همه چیو خراب میکنه ولی خب هنوز خیلی نابارور هستنو دنبال درمان بازم بد نیست برامون
2728
2740
من که تازه ماه پیش خریدم ستروتاید دونه ای 118 تومن

اشکالی نداره حتما به صلاح بوده اون موقع بخرم از خدا به خاطر اینکه کمک کرد این بار پولم جمع بشه میکرو کنم ممنونم

در پیشگاه خـــدای من هـــیچ آرزویی محال نیست ...خدای خوبم شکرت هفته 29بارداری مثل همیشه منو در پناه خودت بگیر

بارلی ی بار دیگه ام برو ای یو ای اخه من شنیدم اکثرا تا سه بار طول میکشه
اگه اشتباه نکنم تاپیکتونو چند ماه پیش دیدم رفته بودین ای یو ای ،منم قرار بود برم ولی شوشو راضی نشد بریم
هرسری نزدیک صدو خورده ای زنان.... صدوخورده ای آزمایشگاه پنجاه تومن شیاف... پنجاه تومن آمپول.... انواع قرصها و مزخرفیات دیگه آخرشم هیچی
خــــــدایا شکرت که برام معجزه کردی... عشق مامانی پسر عزیزم خوش اومدی به زندگی منو بابایی   
2706