2737
2739
برم چهارتا فحش بش بدم اول؟ 😐😂😂

بشورش😂

فمنیست و حامی حقوق حیوانات🙆‍♀️♂️=♀️ملتفتی😎✌هیچکس:شیطونه میگه بزن،بکش،بسوزه تر و خشک،عریض و درشت،له کنی همه رو فقط بکنی تو رشد،گنده شی بگیری دنیا رو تومشت فدایی:ما از کانون سرخ تربیت اصلاح شده با تیغ تبعیض،میگن بهترین دوست ادماست کتاب ولی فارس باشی سانسوره قصه ها..قاف:زندگی زنده رو زنده کشت..یه خدایی هست اون بالا که کمک حال ما بوده تو همه این سالا،درسته بعضی وقتا خیلی سرد میشم ولی خداروشکر یه امیدی هست پیشم 🧡🖇🌾

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه فهمیدی چه جوری فهمید بی زحمت به منم بگو😪

از نظر شما ما عروسکیم عارع درسته ماعروسکیم 😏قفط حواست باشع آخه آنابلم عروسک بود..🙂           کاربرایه گرامی من سیگاری نیستم فقط اسم کاربریم هس  اگه حرفی بدی زدم اگه دلتونو شکستم ببخشید چون عصبی بشم دیگه کنترلمو از دستم میدم                                            غمگینم مس آدمی که شب پیتزا خورد فردا ناهار تخم مرغ😣
2731

توی گوگل ایمج بزن فک کنم اگه تو اینترنت باشه میاره😂😂منم چند بار با همین روش مچ گیری کردم البته تو گوشی خودم نبود ولی فک کنم گوگل ایمج میاره

دخترم😌نگید دخترو چه به فوتبال🤫💙 اگه مخالفی نظر منو پاسخ نده  درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی خانم ها