2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
گلدار جون اونوقت ابرسانی که استفاده میکنی روش نوشته مثلا چه سنی استفاده کنن یا برای همه سن هست
خدایا شککککککککککر......دخترم به دنیا اومد ...یلدای من ...همه زندگی من و بابایی
پس دور چشم کرم گشنیز خوبه. آبرسان هم اوریج برای سنهای بالاتر هم گفتی باید آنتی ایج بخرن از هر برندی
لیراک که گفتن دور چشمه؟؟؟ راستش الان باردارم حوصله دکتر پوست رفتن ندارم از طرفی مامانم هم اگه خودم برم دکتر پوست به زور با خودم میبرم ولی الان فکر نمیکنم خودش تنها بره بخاطر همین فعلا دنبال یه مدل کرم دور چشم برای خودم و یکی عم مخصوص سن مادرم میخوام و یه ابرسان سبک
برای جلوگیری از ترکهای بارداری چی خوبه؟ راستش روغن زیتون زدم ولی ترسیدم گرم باشه دیگه نزدم