2733
2739
من خودم ٢٦ و مادرم ٥٠ ساله ست به نظرتون چه کرمی مناسب ماست هر دومون هم پوستمون تقریبا چربه
خدایا شککککککککککر......دخترم به دنیا اومد ...یلدای من ...همه زندگی من و بابایی
من دور چشمvichy میزنم. خیلی خوبه. اما الان چند شیه روغن زیتون ارگانیک هم به کل صورتم میزنم خیلی خیلی خوبه
يه زماني تا جون داشتم بحث ميكردم، اما الان فقط ول ميكنم و ميرم! نميدونم پير شدم يا عاقل!!
ببخشید کرم آبرسان با مرطوب کننده فرق داره؟ و اینکه همون آبرسان رو میشه به عنوان کرم شب استفاده کرد؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یلدا فکر کنم فرق داره دقیق نمیدونم راستش. اما فکر کنم ابرسان مخصوص پوست کم ابه و مرطوب کننده برای اینکه رطوبت پوست حفظ بشه
يه زماني تا جون داشتم بحث ميكردم، اما الان فقط ول ميكنم و ميرم! نميدونم پير شدم يا عاقل!!
Vichiخارجیه؟ قیمتش چنده؟ روغن زیتون ارگانیک کجا گیر میاد بعدش واسه ما که پوستمون چربه اشکال نداره؟
2738
برای سن بالای ٥٠ فکر کنم حتما ابرسان رو باید استفاده کنن و دور چشم قوی ولی برای سنو سال خودم فکر کنم یه ابرسان یا مرطوب کننده سبک و یه دور چشم سبک کافی باشه
Vichy خارجیه. من ایران نیستم نمیدونم اونجا هست یا نه. روغن زیتون ارگانیک هم اینجا تو مغازه ها دارن. اما فکر کنم ایران باید از محلیا بخرین. با شایدم باشه تو فروشگاه ها.
نخودی جان خاله ت از چه سنی میزد؟ من مامانم تا الان که حدود ٥٠ سالشه نزده به نظرت خوبه از الان استفاده کنه و اینکه کرم دور چشم گشنیز کجا گیر میاد؟