2737
2739

سلام من ۶هفته رفتم سنو گفت ۵هفته و ۶روزته و فقط ساک بارداریه 

دو هفته بعد که شدم ۸ هفته باز رفتم گفت ۷هفته و سه روزته و بارداری پوچه جنین نیست 

یک هفته بعدش باز رفتم یه جای دیگه خصوصی، ۹هفتم بود جنین رو دید گفت ۶هفته و یک روزشه و قلب نداره و طبق سنو هات باید سقط کنی 

الان من موندم اگه جنین ۶هفته مونده چرا سنو های قبلی ندیدش یعنی بعدا تشکیل شده ؟احتمال داره قلبش بزنه؟ 

برای اینکه نینی دار بشم و سر وقت دنیا بیاد یه صلوات میفرستین ؟

اسپرم یا تخمک بی کیفیت،اگه تا ۱۰ هفته تشکیل نشه دیگه تشکیل نمیشه و سقط میشه

فقط 33 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

جنین تو ۶ هفته مونده متاسفانه فکر کنم باید سقط کنی 

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩
2728
خب چرا دوتا سنو قبلی که ۶هفته و ۸هفته بودم حتی جنینو ندید

دقتشون کم بوده لابد 

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩
2740

عزیزم دو هفته دیگه صبر کن

اگر قلب نداشته باشه خودش سقط میشه بعد دو هفته اگر خونریزی نیوفتادی دوباره برو همین سونویی که اخرین بار رفتی برو ببین صدای قلبش رو میشنوی یا نه

هرروز سوره حجرات رو بخون برای حفظ و سلامتی جنین خوبه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
منم ۶ باررفتم.گفتن ساک خالیه ولی بار اخر یه جای خوب رفتم هم جنینو دیدن.هم ضربان قلب داشت یه جای مع ...

چند هفته دیدن ؟ چجور ناامید نشدی تو ۶بار ،و وقتی دیدنش هفتش با هفته ای که خودت حساب کنی یکی بود؟

عزیزم دو هفته دیگه صبر کن اگر قلب نداشته باشه خودش سقط میشه بعد دو هفته اگر خونریزی نیوفتادی دوباره ...

فردا ده هفتم و برا بار اخر میرم سنو تکلیفم معلوم میشه

اخریه آره

اگه قبل تر سونو سن بارداری رو بیشتر نشون داده الان کمتر شده اختمالا رشد متوقف شدع. ولی اگه شش هفت بود در اصل و جنین قلب نداشت میشد امید وار بود

انواع کارهای تایپی انجام می‌شود 🌺🌺
2706