2737
2734
عنوان

اه این عفریته از کجا پیداش شد؟؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 42 پست
اینارو زیاد نمیدونم تکلیفشون معلومه دیگه این با دمیر اونم با مژگان 

اهان

دردی‌که‌انسان‌را‌به‌سکوت‌وامیدارد،بسیارسنگین‌تراز دردیست‌که‌انسان‌رابه‌فریادوامیدارد...انسان‌ها‌به فریادهم‌میرسند،نه‌‌به‌سکوت‌هم...!
نم والا فیلماشون سرو ته نداره اصلااا😅

کلا فیلمای ترکی مسخرس درواقع نقش اصلی خیانتکاره دارن کارشو خوب جلوه میدن ولی اگه نقش بد داستان اینکارو میکرد بد بود ولی نقش اصلی همونکارو انجام بده اشکال نداره خخخخخخ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهیجه ام (ک من عاشق بازیشم)خودشو میکشه

خیلی خوب بازی کرده ازش متنفرم

دردی‌که‌انسان‌را‌به‌سکوت‌وامیدارد،بسیارسنگین‌تراز دردیست‌که‌انسان‌رابه‌فریادوامیدارد...انسان‌ها‌به فریادهم‌میرسند،نه‌‌به‌سکوت‌هم...!
2731
متنفرم از بهیجه

منم

خیلی خوب بازی کرده ازش متنفرم

اما ب عنوان ی بدجنس خوب بازی میکنه مهم اینه نقششون رو خوب بازی کنن راست میگن زلیخا با پسر ابرام تاتلیس رفیقه؟؟؟

اگه فا..ل خواستی درخواست بده
اما ب عنوان ی بدجنس خوب بازی میکنه مهم اینه نقششون رو خوب بازی کنن راست میگن زلیخا با پسر ابرام تاتل ...

اره خوب بازی کرده

نمیدونم خبرندارم

واقعا؟! بافکرت همدسته؟ بترکه دمیر بدم میاد ازش 

اره ندیدی رفتن تو خونه لب و لوب گرفتن

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
2738
اره ندیدی رفتن تو خونه لب و لوب گرفتن

دیدم کارو تموم کردن عوضیااا

اره واقعا ازنظر من که عشق وجود نداره اگرم مردی زندگی میکنه مثل ادم فقط ازروی نجابت یا هرچیزی هست به ...

قبول ندارم 🙃

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
دیدم کارو تموم کردن عوضیااا

فکرت و دکتر جدیده رو میگم.فکرت بهش گفت پس بالاخره اومدی بعد رفتن تو یه خونه ای

قبول ندارم 🙃

اوکی

فکرت و دکتر جدیده رو میگم.فکرت بهش گفت پس بالاخره اومدی بعد رفتن تو یه خونه ای

اهان ندیدم اون و با دمیر دیدم