2737
2734
من ۲۱ سالمه یه دختر ۴ ساله دارم 

ی سال ازت بزرگترم

هنوز دنبال کارتون باب اسفنجیممم😂💕

زندگی زیباست=/کاربری قبلا مال یکی دیگع بوده از اینجا ب بعدشو در نظر بگیر خوشگلع🚶🏻‍♀️🕳

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
ی سال ازت بزرگترم هنوز دنبال کارتون باب اسفنجیممم😂💕

🤣🤣اره مجردیش همینش خوبه که هرکاری دلت میخواد میکنی و کسی نمیگه چرا بچه ای هنوز 🤣🤣🤣🤣

خوشگلا اگر تو نی نی سایت از من خطایی دیدید...شما خطای دید دارید وگرنه من خیلی گلم🤣😁
من متولد ۸۳ ام و  سه ساله هم هست ازدواج کردم واقعا  اینو بگم تو سن پایین  اصلا ازدواج ...

رفتی سر خونه زندگیت؟ 

ماها قبل 18 تو 14. 15 نامزد میکنیم سه چهارسال نامزد میمونیم بعد میریم خونه خودمون کلا دخترو قبل 18 نمیزارن بره خونه خود‌ش

🫱🏽‍🫲🏻be yourself

بله

مادرشوهر و شوهر میتونن عروسشو تربیت کنن به دلخواه خودشون ی موجود مطیع و رام دربیاره از عروس..و مانع پیشرفت تحصیلی و مخصوصا اجتماعی اون زن میشه زن رو عملا بی اطلاع از مسائل روز سیاسی اجتماعی و اقتصادی میکنه که خب این خیای خوبه واسه دوام جامعه ی حاضرمون از طرفی زن زود بچه دار میشه و اصولا تعداد زیادتری بچه میاره که اینم با هدف افزایش جمعیت همخونه ...

خلاصه زن تبدیل میشه به ی وسیله برای اهداف حکومتی🙂

بسیار هم خوبه..زن آگاه و هشیار به درد نمیخوره

نظرم شخصیه ریپلای رو جواب نمیدم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2706