2737
2739

کاش  امکان مهاجرت داشتم

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چطور داری مهاجرت میکنی؟ زبان فولی؟ اقامت کاری تحصیلی داری میگیری؟ وضع مالیت خوبه؟ دوست من بعد4 ...

میخواستم برای دکترا برم زبانم خوبه و وضع مالی متوسط 

ولی میترسم اونجا شرایط اونطور که میخوام پیش نره

منم میخوام برم کانادا ولی من تو این سال ها همین خونه و ماشین رو به زور بدست اوردم و میترسم برم اونجا ...

اینو بگم که اونجا هم واقعا سخته. دوستم اینجا مربی پیانو بود و زندگیشم بد نبود اونجا شده فروشنده نانوایی

2731
منم میخوام برم کانادا ولی من تو این سال ها همین خونه و ماشین رو به زور بدست اوردم و میترسم برم اونجا ...

کانادا خیلی گرونه رفتنش سخته 

برو ترکیه اقلا هم نزدیک هم ارزونتر

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
اینو بگم که اونجا هم واقعا سخته. دوستم اینجا مربی پیانو بود و زندگیشم بد نبود اونجا شده فروشنده نانو ...

اتفاقا تو اینستا دیدم خیلیا میگن آواز دهل از دور خوشه و زندگی اینجا اولاش خیلی سخته و باید از همین کار فروشندگی و کار رستوران شروع کنی ولی نمیدونم شوهر من اینجا مهندس شرکته میره اونجا گارسون بشه یا نه

2738

ما که هرچی از فامیلامون رفتن اونجا دارن پول پارو میکنن چه باسوادا که خب دکترن و مهندس و شرکت دارن چه بیسوادا که رفته اونجا پمپ بنزین زده و وضعش از بایوادا بهتره البته اینایی که میگم سنشون مثل مامان بابای منه ولی وضعشون خیلیییی خوبه

اگه کار اینترنتی 🚫بدون پیش پرداخت🛇 با درامد روزانه میخوای تاپیک منو بخون یا به آیدی @ceeport997 پیام بده😊
ما که هرچی از فامیلامون رفتن اونجا دارن پول پارو میکنن چه باسوادا که خب دکترن و مهندس و شرکت دارن چه ...

اره اگه قدیم میرفتی خیلی خوب بود ولی الان سخته البته خیلی باید تحقیقات کرد

از کجا مطمینی برای بچه خوب میشه؟؟ لطفا یک تحقیقی در مورد سیستم آموزشی و درمانی کانادا کن. پشیمون میشی از رفتن. اونجا فقط حمالی و مالیات بدی. مگر اینکه شغل عالی پیدا کنی یا از ایران کلی پول با خودت برداری ببری. اینا آواز دهل هست عزیزم. 

2706